120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
99 % zákazníkov odporúča obchod
Cez 150 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Farba
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatné
Více... Méně
Filtr

Veselé trenky hýriace všetkými farbami vám zaručene zdvihnú náladu. Stanú sa tak vašim obľúbeným parťákom pre chvíle pohody u Netflix alebo u horiaceho krbu. Skvelá správa je, že ich nemusíte dávať dole ani v noci - pohodlný a priedušný materiál z nich robí ideálne dámske trenky na spanie, ktoré hravo nahradia dámske pyžamá a kraťasy. Tie prídu...

Veselé trenky hýriace všetkými farbami vám zaručene zdvihnú náladu. Stanú sa tak vašim obľúbeným parťákom pre chvíle pohody u Netflix alebo u horiaceho krbu. Skvelá správa je, že ich nemusíte dávať dole ani v noci - pohodlný a priedušný materiál z nich robí ideálne dámske trenky na spanie, ktoré hravo nahradia dámske pyžamá a kraťasy. Tie prídu k slovu zase až v zimných mesiacoch spoločne s parádnymi ponožkami, ktoré vás za mrazivých nocí zahrejú až pri srdci.

Nechajte sa každý mesiac prekvapiť novými trenkami

Veselého spodného prádla nie je nikdy dosť! Práve preto sme pre vás pripravili Mystery box, originálne predplatné, ktoré vám zaistí dodávku skvele padnúcich dámskych treniek Styx po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. A nezostane len pri trenkách. Spoločne s nimi objavíte každý štvrťrok v schránke aj jeden pár veselých ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tu máte úplne grátis.

Viac

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Najlacnejší

Najdrahší

1 - 29 z 29 položiek
1 - 29 z 29 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 150 000 ks spodného prádla skladom. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodnej bielizne za rozumné ceny. Trenírky, boxerky, spodná bielizeň pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite sa pozrite na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodnej bielizne a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


99% hodnotenie
371 recenzií