120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľava 40 až 72 % na STYX
Kvalitný tovar za znížené ceny

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Pomôžte nám zničiť odveké tabu a dokážte všetkým pochybovačom, že aj mužom pristane nočná košeľa na spanie. Akonáhle ju raz vyskúšate, garantujeme vám, že ku klasickému pyžamu sa už nevrátite. Zažite neopísateľný pocit slobody počas spánku vďaka nočnej košeli pre možov, ktorá je vyrobená zo 100% bavlny. Ale nebojte, aj zastánci klasiky si u nás...

Pomôžte nám zničiť odveké tabu a dokážte všetkým pochybovačom, že aj mužom pristane nočná košeľa na spanie. Akonáhle ju raz vyskúšate, garantujeme vám, že ku klasickému pyžamu sa už nevrátite. Zažite neopísateľný pocit slobody počas spánku vďaka nočnej košeli pre možov, ktorá je vyrobená zo 100% bavlny. Ale nebojte, aj zastánci klasiky si u nás prídu na svoje. Práve pre vás máme v Trenírkáreň.sk pánske pyžamá všetkých dĺžok a veľkostí, takže máte z čoho vyberať.

Spite ako v bavlnke

Bavlna je prírodný materál ktorý sa dosť využíva k výrobe oblečenia a spodnéjo prádla. Je veľmi priedušná, takže vašu pokožku nechá voľne dýchať, a navyše výborne saje vlhkosť. Z toho dôvodu sa z nej vyrába športové oblečenie alebo posteľné prádlo vrátane oblečenia na spanie. Často sa používa v kombinácií s ďalšími vláknami, najčastejšie s elastanom alebo polyesterom. Tým sa zlepšuje odolnosť, predlžuje životnosť a zvyšuje elasticitu oblečenia, čo prináša väčšie pohodlie pri nosení.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 5 z 5 položiek
1 - 5 z 5 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 350 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií