120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Black Friday a zľavy 30 až 80 %
Black Friday
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter
Black Friday

Pomôžte nám zničiť odveké tabu a dokážte všetkým pochybovačom, že aj mužom pristane nočná košeľa na spanie. Akonáhle ju raz vyskúšate, garantujeme vám, že ku klasickému pyžamu sa už nevrátite. Zažite neopísateľný pocit slobody počas spánku vďaka nočnej košeli pre možov, ktorá je vyrobená zo 100% bavlny. Ale nebojte, aj zastánci klasiky si u nás...

Pomôžte nám zničiť odveké tabu a dokážte všetkým pochybovačom, že aj mužom pristane nočná košeľa na spanie. Akonáhle ju raz vyskúšate, garantujeme vám, že ku klasickému pyžamu sa už nevrátite. Zažite neopísateľný pocit slobody počas spánku vďaka nočnej košeli pre možov, ktorá je vyrobená zo 100% bavlny. Ale nebojte, aj zastánci klasiky si u nás prídu na svoje. Práve pre vás máme v Trenírkáreň.sk pánske pyžamá všetkých dĺžok a veľkostí, takže máte z čoho vyberať.

Spite ako v bavlnke

Bavlna je prírodný materál ktorý sa dosť využíva k výrobe oblečenia a spodnéjo prádla. Je veľmi priedušná, takže vašu pokožku nechá voľne dýchať, a navyše výborne saje vlhkosť. Z toho dôvodu sa z nej vyrába športové oblečenie alebo posteľné prádlo vrátane oblečenia na spanie. Často sa používa v kombinácií s ďalšími vláknami, najčastejšie s elastanom alebo polyesterom. Tým sa zlepšuje odolnosť, predlžuje životnosť a zvyšuje elasticitu oblečenia, čo prináša väčšie pohodlie pri nosení.

Zobraziť viac

98% hodnotenie
1 069 recenzií