120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Vianočné darčeky až -80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

S nákupom nič nekončí!

Vážení zákazníci,

prinášame veľkú novinu! Stali sme sa partnerom vernostného programu Rondo.cz. Vďaka tomu môžete hrať o desiatky hodnotných cien denne. Hodnota výhier je okolo 1 miliónov korún mesačne..

Čo je Rondo.cz?

Rondo je zábavná hra. Hra, kam vložíte získané rondón, ktoré vám poskytneme za nákup tovaru a môžete hrať o hodnotné ceny. Už za nákup jedného produktu môžete vyhrať nový iPhone, televíziu, notebook a pod.

Ako to funguje?

Po vytvorení objednávky vám emailom pošleme kód na dobitie Rondon. Po zaplatení objednávky dôjde k aktivácii Rondon. Ak teda zakúpite produkt v hodnote 356 Sk s DPH, pošleme vám kód na dobitie 356 Rondon. V prípade že platíte kartou online, Rondon sa zaktivujú ihneď, pri platbe cez účet budú Rondon aktívne po pripísaní platby na náš účet. Ak je objednávka zasielaná na dobierku, je potreba počkať až dopravcu pošle peniaze k nám a budú evidované na našom účte.

Ako začať hrať?

PPo zakúpení tovaru vám príde od nás email. Tento email obsahuje zelené tlačidlo. Po kliknutí na tlačidlo vás presmeruje na hru Rondo a dobijú sa Vám Rondony.

Ako a kedy výhru dostanem?

Výhry posiela samo Rondo a to veľmi rýchlo, stačí sa pozrieť na ich Facebook, kde je plno referencií: https://www.facebook.com/rondo.hra/?fref=ts 

Ďalšie zaujímavé odkazy:

Kalendár výhier

Ostatní výhercovia

Časté otázky98% hodnotenie
1 069 recenzií