120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
Cez 100 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie
99 % zákazníkov odporúča obchod

Trenírkáreň.sk - O nás

V skratke by sme sa ti radi predstavili.

Poďme na to!

Cieľom e-shopu Trenírkáreň.sk je vytvoriť prostredie, ktoré je príjemné na nákup spodnej bielizne na internete.

Kladieme dôraz na každodenné rozširovanie sortimentu – chceme ponúkať toľko pánskych trenírok a boxeriek, aby sa ti až hlava zakrútila a obohatiť ponuku o dámske nohavičky  a tangá, ale aj ďalšiu spodnú bielizeň.  Našim cieľom je dodávať tovar do 48 hodín od zakúpenia, a preto máme všetky ponúkané produkty skladom.

 

Ďalším dôležitým aspektom sú skúsenosti našich zákazníkov. Čím viac nezávislých názorov na našu prácu získame, tým lepšie môžeme reagovať na potreby zákazníkov. Všetky recenzie, nech sú akékoľvek, sú pre nás veľmi cenné a fungujú ako vizitka nášho e-shopu.

 

V neposlednom rade našich priorít je cena a unikátnosť produktov. Kompletný sortiment, ktorý ponúkame, neposkytuje žiadny iný e-shop. Naše portfólio tvorí množstvo značiek a exkluzívnych produktov, ktoré inde nenájdeš. Niektoré značky sme nútení odmietať, kvôli nedostatočnej kvalite. Nechceme ponúkať žiadnu spodnú bielizeň, ktorú by sme sami nenosili, alebo pri ktorej by sme si neboli istí jeho kvalitou spracovania a pohodlnosťou. Samozrejme, čo človek, to názor, ale jednoznačne musí byť bielizeň kvalitná. Pridaniu produktu či značky spodnej bielizne predchádza test kvality a až potom ju na základe kladného výsledku pridáme do ponuky.

 

Originálnosť je ďalšia vlastnosť, ktorá patrí medzi naše priority. Certifikáty pravosti, naše názory pod samotnými produktmi, alebo premeriavanie boxeriek, nohavičiek aj trenírok a vytváranie vlastných veľkostných tabuliek presne podľa jednotlivých produktov. To všetko je pridaná hodnota nákupu v e-shope Trenírkáreň.sk.

 

S istotou vieme, že by sa zákazník nemal cítiť, ako niekto, kto „otravuje“ zamestnanca svojou objednávkou, ale ako niekto výnimočný o koho je postarané. Preto robíme všetko, aby sme tovar odoslali do 24 hodín od objednania a aby po celý čas objednávky zákazník vedel, kde sa jeho objednávka nachádza.

 

Ak sme ťa ešte neunudili, teraz sa nám to určite podarí, máme pre teba totiž ešte pár informácií z histórie:

 

E-shop Trenírkáreň.sk vznikol v októbri roku 2019 ako expanzia e-shopu Trenýrkárna.cz, ktorý bol založený v roku 2010.

A až do februára roku 2012 bol e-shop vedený jedným majiteľom a na webe sa dalo objednať iba 5 značiek.

Vo februári v roku 2012 odkúpila firma DaniDarx, s. r. o. od firmy Infantia, s. r. o. doménu www.trenirkaren.sk i www.trenkarna.cz.

 

Vylepšovať renomé a PR e-shopu sme začali okamžite. Negatívne recenzie na serveri Heureka.cz kvôli špatnému predchádzajúcemu zaobchádzaniu so zákazníkmi, začali nahrádzať recenzie spokojných zákazníkov, ktorých sú teraz mesačne stovky. Vďaka tomu sa rozšírilo portfólio nielen produktov, ale aj značiek.

 

Teraz môžeme ponúknuť niekoľko desiatok značiek zo všetkých kútov sveta. Tisíce zákazníkov mesačne iba dokazujú, že sme tento projekt nasmerovali správnym smerom. Medzi najobľúbenejšie značky našich zákazníkov patria Calvin KleinTommy HilfigerRalph Lauren69SLAMLevisPumaDieselStyx a Represent.

 

Každý deň sa snažíme zlepšiť našu prácu a zvýšiť spokojnosť zákazníkov. Na konštruktívne podnety zo strany zákazníkov k nášmu zlepšeniu sa skutočne tešíme. Prajeme ti pohodlný a rýchly nákup, či už trenírok a boxeriek alebo nohavičiektáng či čohokoľvek iného.