| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.4. |
| pozajtra 14.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 16.4. u Vás | |
| ve štvrtok 16.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
58 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| DEDOLES - ŽENY | |
| DÁMSKA PODPRSENKA | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD HRUDNÍKA (CM) |
|---|---|
| XS | 61-64 |
| S | 65-68 |
| M | 69-72 |
| L | 73-76 |
| XL | 77-80 |
| XXL | 81-84 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 6,15 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Výstuž | nie |
| Kostice | ne |
| Zapínanie | nie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Výrobca | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058700260 |
Doprajte si kombináciu hravosti a pohodlia s roztomilou a zároveň funkčnou dámskou podprsenkou Dedoles! Je navrhnutá tak, aby vám priniesla maximálne pohodlie počas celého dňa a zároveň dodala každému outfitu štipku hravosti a originality.
Podprsenka Dedoles je vyrobená z kvalitnej zmesi bavlny a elastanu. Bavlna zaručuje jemnosť a priedušnosť, takže sa budeš cítiť sviežo aj počas náročnejších dní alebo športových aktivít. Elastan potom pridáva potrebnú pružnosť, vďaka ktorej sa podprsenka prispôsobí tvojmu telu, nikde netlačí ani neškrtí.
Podprsenky Dedoles vynikajú originálnymi potlačami a výraznými farbami, rovnako ako ďalšie kúsky tejto značky. To z nich robí perfektnú voľbu pre každú ženu, ktorá nechce zapadnúť v dave. Športový strih bez výstužou, kostíc a zapínania je ideálny pre všetky, ktoré uprednostňujú pohodlie pred zložitým obliekaním. Racerback zadná časť poskytuje voľnosť pohybu a je ideálna ako pre pokojné dni, tak aj pre ľahšie športové aktivity. Podprsenka krásne sedí na rôznych typoch postavy a skvele drží tvar.Prečo by podprsenka Dedoles nemala chýbať vo vašom šatníkuHravý a roztomilý dizajn: Originálne potlače a farby, ktoré vás nikdy neomrzia.Maximálne pohodlie bez výstužou a kostic: Žiadne škrtenie, len pohodlie po celý deň.Príjemný materiál: Jemnosť bavlny a pružnosť, ktorá sa vám prispôsobí.
Obľúbená slovenská značka Dedoles nadchla svojich fanúšikov originálnymi vzormi a žiarivými farbami, ktoré rozžiaria nielen obľúbené ponožky, ale aj pánske boxerky alebo dámske podprsenky. Okrem jedinečného dizajnu sa môžete tešiť aj na príjemné materiály a kvalitné spracovanie, ktoré vydrží.
Aby ti podprsenka vydržala ako nová, odporúčame dodržiavať nasledujúce pokyny na údržbu.
Tip: Nájdenie správneho kúska spodnej bielizne, ktorý vám perfektne sedí, je niekedy náročné. Keď ho už nájdete, stojí za to sa oň dobre starať, aby vám vydržal čo najdlhšie. Rady, ako na to, nájdete v našom článku.
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Výstuž | nie |
| Kostice | ne |
| Zapínanie | nie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Výrobca | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058700260 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny