| Rýchlosť doručenia: | zajtra 17.4. |
| zajtra 17.4. na vyzdvihnutie | |
| v utorok 21.4. u Vás | |
| v utorok 21.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
512 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| GAUBERT | ||
| DÁMSKE NOHAVIČKY / TANGÁ | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S/M | 65-72 | 31,5 |
| L/XL | 73-80 | 35 |
| XXL/3XL | 81-88 | 37,5 |
✅ 2,54 € za kus (s kódom: EXTRA) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 12,70 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 175 cm, váži 51 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusovej celulózy) |
| Zloženie | 68 % viskóza (z bambusovej celulózy), 28 % bavlna, 4 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8721101706432 |
| Model/ka | meria 175 cm, váži 51 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusovej celulózy) |
| Zloženie | 68 % viskóza (z bambusovej celulózy), 28 % bavlna, 4 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8721101706432 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny