| Rýchlosť doručenia: | zajtra 21.5. |
| zajtra 21.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 25.5. u Vás | |
| v pondelok 25.5. na vyzdvihnutie |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nový produkt
509 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| PIETRO FILIPI | |
| DÁMSKE MENŠTRUAČNÉ NOHAVIČKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 18,03 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 175 cm, váži 51 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusovej celulózy) |
| Zloženie | 95 % viskóza (z bambusovej celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | merino vlna |
| Farba dotykovej vrstvy | čierna |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Pohodlné menštruačné nohavičky značky Pietro Filipi sú vhodné pre denné nosenie pri stredne silnej menštruácii. Priedušnosť a pocit sucha tu majú na starosti prvotriedne prírodné materiály - bambusová viskóza a merino vlna - a svoju prácu odvádzajú naozaj skvele!
Pietro Filipi menštruačné nohavičky klasického strihu nadväzujú na povestnú štýlovosť a kvalitu tejto značky. Tieto absorpčné nohavičky sa vyznačujú strednou savosťou a sú vhodné na stredne silnú a slabšiu menštruáciu. Savý a nepriepustný klin tvoria tri vrstvy ochrany. Merino vlna v dotykovej vrstve spoľahlivo odvádza vlhkosť od tela, navyše je to od prírody antibakteriálny materiál.
Zloženie: Menštruačné nohavičky Pietro Filipi sú z bambusovej viskózy. Vnútorná vrstva: 100% merino vlna; 100% polyester. Vonkajšia vrstva: 95% bambusová viskóza, 5% elastan.
Pranie: Po použití nohavičky predoper v studenej vode. Následne vyper v práčke na 30 °C. Nepoužívaj aviváž.
Značka Pietro Filipi je u nás dobre známa predovšetkým vďaka kvalitnému business oblečeniu s moderným nádychom. Teraz si ale môžeš vyskúšať aj spodnú bielizeň Pietro Filipi, vrátane toho menštruačného, ktoré pokračuje v začatom trende, takže sa môžeš tešiť na kvalitné materiály, precízny strih a prvotriedny dizajn, ktorý ťa zaručene bude baviť.
Pokiaľ potrebuješ viac informácií o menštruačných nohavičkách, odporúčame prečítať si náš článok na blogu: Jak si vybrat menstruační kalhotky?
Nájdeš tam informácie:
Tip: Když najdeš menstruační prádlo, které ti sedí a vyhovuje, zaslouží si tu nejlepší péči. Díky správnému zacházení ti bude spolehlivě sloužit opravdu dlouho. Rady, jak na to, najdeš v našem článku.
| Model/ka | meria 175 cm, váži 51 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusovej celulózy) |
| Zloženie | 95 % viskóza (z bambusovej celulózy), 5 % elastan |
| Dotyková vnútorná vrstva | merino vlna |
| Farba dotykovej vrstvy | čierna |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
483 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Česká Republika
Menštruačné nohavičky PF
Bola som veľmi spokojná, zo všetkých nohavičiek MS, ktoré mám doma, sú naozaj najviac priedušné, mäkké a pohodlné. Nikde ma neštípu.
Česká Republika
Odporúčam!
Nohavičky sú pohodlné a páči sa mi, že sú udržateľné. Plnia svoju funkciu a pomáhajú mi žiť ekologickejšie. Údržba je veľmi jednoduchá. Myslím si, že je to super koncept a som rada, že sa mu venuje čoraz viac spoločností v krajine.
Česká Republika
Menštruačné nohavičky
S nohavicami som bola veľmi spokojná, bežne nosím iný strih, ale tento vyšší strih mi v kombinácii s elegantným štýlom vôbec neprekážal, naopak, myslím si, že mi sedel. Čo sa týka kvality, tiež som bola príjemne prekvapená. Pri iných nohavičkách som zistila, že po chvíli nemám pocit 100 % sucha, a to sa mi pri PF nestalo. Materiál je naozaj skvelý!
Česká Republika
Odporúčam
Nohavičky sú super, najviac sa mi páči materiál a vyšší pás :)
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny