| Rýchlosť doručenia: | zajtra 21.5. |
| zajtra 21.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 25.5. u Vás | |
| v pondelok 25.5. na vyzdvihnutie |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nový produkt
259 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO | |
| DÁMSKE MENŠTRUAČNÉ NOHAVIČKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 17,98 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Farba dotykovej vrstvy | čierna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
Pohodlné menštruačné nohavičky českej značky Nedeto sú vhodné na denné použitie pri stredne silnej menštruácii. Komfort pri nosení zabezpečujú príjemné materiály - dotyková vrstva z antibakteriálneho mikrovlákna a bavlnený úplet. S nohavičkami, na ktoré je spoľahnutie, môže byť menštruácia nečakane fajn. Stačí to len skúsiť!
Nedeto menštruačné nohavičky patria vďaka svojej spoľahlivosti a pohodlnému strihu medzi produktmi, ktoré si rýchlo obľúbiš. Stredná savosť z týchto nohavičiek robí ideálnu nepriepustnú bielizeň pre normálnu menštruáciu. Absorpčná vložka je zložená hneď z troch vrstiev ochrany, neprepustí tekutinu, bráni množeniu baktérií aj vzniku zápachu, ale zároveň je tenká a nenápadná.
Zloženie: Menštruačné nohavičky Nedeto sú z bavlneného úpletu. Vnútorná vrstva: 100 % mikrovlákno; 100 % polyester. Vonkajšia vrstva: 95 % bavlna, 5 % elastan.
Značka Nedeto vznikla ako naša privátna značka, aby sme ti mohli ponúknuť špičkovú českú spodnú bielizeň, za ktorú neutratíš celú výplatu. Dámska spodná bielizeň – a to menštruačná predovšetkým – si zaslúži tú najvyššiu kvalitu, preto venujeme pozornosť výberu materiálov aj prepracovaným strihom.
Ak potrebuješ viac informácií o menštruačných nohavičkách, odporúčame prečítať si náš článok na blogu: Ako si vybrať menštruačné nohavičky?
Nájdeš tam informácie:
Tip: Keď nájdeš menštruačnú bielizeň, ktorá ti sedí a je príjemná na dotyk, zaslúži si tú najlepšiu starostlivosť. Pri správnej starostlivosti ti bude spoľahlivo slúžiť naozaj dlho. Rady, ako na to, nájdeš v našom článku.
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Farba dotykovej vrstvy | čierna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
261 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Nedeto menštruačné nohavičky
skvelé pre mňa
Česká Republika
Menštruačné nohavičky
Oceňujem, že nohavičky ms sú v telovej farbe, príjemné na nosenie
Česká Republika
Stručné informácie pre členské štáty
super, vydržali a perfektne sedeli
Slovensko
Nedeto Moderate
Veľkosť mi sadla.Sedia dobre.Vydrzali 4 hodiny úplne v pohode.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny