| Rýchlosť doručenia: | v utorok 21.4. |
| v utorok 21.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 23.4. u Vás | |
| ve štvrtok 23.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
22 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO | |
| DÁMSKE MENŠTRUAČNÉ NOHAVIČKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 19,64 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Farba dotykovej vrstvy | čierna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229564 |
Moderné, spoľahlivé a pohodlné menštruačné nohavičky českej značky Nedeto sú vhodné na nočné použitie počas silnej menštruácie. Pohodlie počas nosenia zabezpečujú príjemné materiály - dotyková vrstva z antibakteriálneho mikrovlákna a bavlnený úplet. S nohavičkami, na ktoré sa môžeš spoľahnúť, môže byť menštruácia nečakane fajn. Stačí ich vyskúšať!
Menštruačné nohavičky Nedeto patria k výrobkom, ktoré si rýchlo obľúbiš vďaka ich spoľahlivosti a pohodlnému noseniu. Nočné nohavičky sa vyznačujú vysokou absorpčnou schopnosťou a vďaka predĺženej vložke sú vhodné aj na spanie. Lepšie ťa ochránia pred nechceným únikom. Absorpčnú vložku tvoria tri ochranné vrstvy, ktoré neprepúšťajú tekutinu, zabraňujú množeniu baktérií a zápachu, ale zároveň sú tenké a nenápadné.
Značka Nedeto vznikla ako naša privátna značka, aby sme ti ponúkli českú spodnú bielizeň najvyššej kvality, za ktorú neutratíš celú výplatu. Dámska spodná bielizeň - a najmä menštruačná bielizeň - si zaslúži najvyššiu kvalitu, preto dbáme na výber materiálov a prepracované strihy.
Ak potrebuješ viac informácií o menštruačných nohavičkách, odporúčame prečítať si článok na našom blogu: Ako si vybrať menštruačné nohavičky?
Nájdeš v ňom informácie:
Tip: Keď nájdeš menštruačnú bielizeň, ktorá ti sedí a je príjemná na dotyk, zaslúži si tú najlepšiu starostlivosť. Pri správnej starostlivosti ti bude spoľahlivo slúžiť naozaj dlho. Rady, ako na to, nájdeš v našom článku.
| Model/ka | meria 160 cm, váži 47 kg a má na sebe veľkosť S |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Dotyková vnútorná vrstva | bavlnený úplet |
| Farba dotykovej vrstvy | čierna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229564 |
429 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Slovensko
LK
Výborná kvalita, veľkosť sedí, odporúčam
Slovensko
LK
Výborná kvalita, veľkosť sedí, odporúčam
Česká Republika
nohavičky
pohodlné, kvalitné, som spokojný
Česká Republika
nohavičky na noc
Vysoko kvalitné nočné nohavičky za skvelú cenu
Česká Republika
Briefy
Pohodlný, príjemný materiál
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny