| Rýchlosť doručenia: | zajtra 21.5. |
| zajtra 21.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 25.5. u Vás | |
| v pondelok 25.5. na vyzdvihnutie |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| RALPH LAUREN - MUŽI | |
| TRENÍRKY / BOXERKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD PÁSU (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
35,86 €
20,49 €
17,42 €
Cena s kódom: SUPER
|
| Ušetríte 15,38 € |
|
|
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 17,42 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | áno |
| EAN | 3615730935545 |
Pánske boxerky Ralph Lauren sú priamo synonymum pre luxusné pánske spodné prádlo, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších z nás.
Boxerky značky Ralph Lauren sú vyrobené z bavlny s prímesou elastanu a už od prvého pohľadu patrí medzi luxusný tovar. Majú vytkávanou gumu a sú balené do štýlovej škatuľky. Právom teda patrí medzi naše TOP produkty.
A ako je to s praním? Do práčky ich môžete dať na 40°C a zvládnu aj sušičku - viac sa dozviete nižšie v klasických informáciách o produkte.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | áno |
| EAN | 3615730935545 |
18 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Pro:
skvelé
Česká Republika
Najlepšia značka pod slnkom.
Prečo? Pretože jednoducho dostanete to, čo sľubuje! Za nič na svete by som ho nemenil.
Česká Republika
Kvalita
Po vypraní je stále skvelá a najväčšou výhodou pre mňa je, že neškrtí gumu. To absolútne neznášam.
Česká Republika
Darček
Kúpil som ho pre priateľa. Najprv bol trochu šokovaný, nebol zvyknutý na túto značku, ale teraz je nadšený. Som jednoducho najlepšia a chvalabohu už nenosí tú hrôzu.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny