| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.5. |
| pozajtra 14.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 18.5. u Vás | |
| v pondelok 18.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| TRENÝRKÁRNA - MUŽI | |
| PANSKÉ BOXERKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD PÁSA (CM) |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
60,98 €
7,68 €
6,14 €
Cena s kódom: EXTRA
|
| Ušetríte 53,30 € |
|
|
✅ 2,05 € za kus (s kódom: EXTRA) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 6,14 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195558 |
Oživte svoj šatník týmito štýlovými pánskymi boxerkami, ktoré budú baviť každého muža. Tieto boxerky kombinujú hravý dizajn s maximálnym pohodlím, ktoré oceníte pri každodennom nosení. Keď hľadáte jedinečnú spodnú bielizeň, ktorá je kvalitná a zároveň pohodlná, tieto boxerky vás nesklamú.
Boxerky sú vyrobené z kombinácie bavlny a elastanu, vďaka čomu sú príjemne mäkké a elastické. Bavlna zaisťuje priedušnosť a prirodzené pohodlie, zatiaľ čo elastan dodáva boxerkám potrebnú pružnosť, aby sa dokonale prispôsobili vášmu telu a neobmedzovali vás v pohybe.
Boxerky majú dlhšia nohavičky, ktoré umožňujú maximálnu voľnosť pohybu a nikde sa nekrčia. Elastický pás netlačí a drží boxerky na svojom mieste. Vďaka kvalitnému spracovaniu sú boxerky ideálne na celodenné nosenie, na voľnočasové aktivity aj na šport. Jedinečný dizajn dodá šťavu vášmu šatníku a ľahko z vás urobí štýlového muža.
Aby si vaše obľúbené boxerky udržali čo najdlhšie skvelý tvar, dodržiavajte tieto odporúčania:
Tip: Staňte sa expertom na údržbu spodnej bielizne vďaka tipom v našom článku a doprajte svojim obľúbeným kúskom starostlivosť, ktorú si zaslúžia.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195558 |
2 002 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Praskajú vo švíkoch
Radosť pod stromčekom vystriedalo mierne sklamanie, šortky praskajú vo švíkoch. Už druhý kus... zašijem ho, ale myslím, že sa bude stále trhať... takže dlho nevydrží. Kúpila som 2 sady M a XL...v každej sade je problém...
Česká Republika
Batman
syn je nadšený, kvalita sa zdá byť v poriadku
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny