| Rýchlosť doručenia: | zajtra 16.4. |
| zajtra 16.4. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 20.4. u Vás | |
| v pondelok 20.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
243 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VEĽKOSŤ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 4,07 € cena za pár (s kódom: SUPER) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 12,19 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Materiál | bavlna |
|---|---|
| Zloženie | 75 % bavlna, 10 % polypropylen, 10 % polyamid, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | členkové |
| Teplotná trieda | A (od +10°C do +35°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007132 |
Doprajte si maximálne pohodlie a štýl s členkovými ponožkami VoXX. Ideálna voľba na každodenné nosenie, športové aktivity a teplé dni, keď sa chcete jednoducho cítiť pohodlne. Tieto ponožky v sebe spájajú vysoký podiel bavlny, praktický strih a kvalitnú českú výrobu.
Ponožky sú vyrobené zo zmesi bavlny a umelých vlákien, čo zaručuje ich mäkkosť, priedušnosť a pohodlie počas celého dňa. Vďaka elastanu sú ponožky VoXX pružné a dobre sa prispôsobia vašej nohe. Zároveň sú dostatočne odolné, aby vydržali náročné aktivity a časté pranie.
Členkový strih je ideálny do nízkej obuvi, ako sú tenisky alebo letné topánky. Univerzálne farebné prevedenie poteší všetkých milovníkov klasiky a ponožky môžete ľahko zladiť s akýmkoľvek oblečením. Ponožky VoXX sú ideálne na každodenné nosenie aj na náročné športové aktivity, pri ktorých oceníte ich pružnosť a spoľahlivý odvod vlhkosti.
Aby vám vaše nové obľúbené ponožky dlho vydržali, odporúčame dodržiavať tieto tipy na údržbu.
Tip: Staňte sa expertom na údržbu spodnej bielizne vďaka radám v našom článku a doprajte svojim obľúbeným kúskom starostlivosť, akú si zaslúžia.
| Materiál | bavlna |
|---|---|
| Zloženie | 75 % bavlna, 10 % polypropylen, 10 % polyamid, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | členkové |
| Teplotná trieda | A (od +10°C do +35°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007132 |
4 219 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
ponožky
Super
Česká Republika
super
pohodlná na nohe, dobre drží a netlačí
Česká Republika
3PACK ponožky VoXX čierne (Codex)
Spokojnosť. Môžem odporučiť bez výčitiek. Príjemné na nohe a dlhotrvajúce.
France
Ponožky VOXX
S kvalitou týchto ponožiek som veľmi spokojná a ich nosenie je veľmi pohodlné.
na nosenie.
France
Ponožky VOXX
S kvalitou týchto ponožiek som veľmi spokojná a ich nosenie je veľmi pohodlné.
na nosenie.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny