| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.4. |
| pozajtra 14.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 16.4. u Vás | |
| ve štvrtok 16.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
23 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VEĽKOSŤ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,49 € cena za pár (s kódom: SUPER) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 10,45 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Materiál | bavlna |
|---|---|
| Zloženie | 80 % bavlna, 10 % polyamid, 5 % elastan, 5 % polypropylen |
| Výška ponožiek | nízke |
| Teplotná trieda | A (od +10°C do +35°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281039102 |
Hľadáte ponožky, ktoré zostanú nenápadné, ale ponúkajú maximálne pohodlie pri každom kroku? Nízke ponožky VoXX sú ideálnou voľbou na šport, voľný čas a bežné každodenné nosenie. Vyrobené v Českej republike z kvalitných materiálov, testované na pohodlie a odolnosť.
Nízke ponožky VoXX sú vyrobené z kvalitnej bavlny so zmesou umelých vlákien. Bavlna zaisťuje mäkkosť a priedušnosť, polyamid a polypropylén podporujú odvod vlhkosti a zvyšujú odolnosť proti oderu, zatiaľ čo elastan zaisťuje dokonalé prispôsobenie bez šmýkania. Výsledkom je pohodlná ponožka, ktorá zostane na svojom mieste aj pri zvýšenej aktivite.
Nízky strih ponožiek VoXX je ideálny do tenisiek, športovej obuvi alebo na situácie, keď nechcete, aby na seba ponožky zbytočne upozorňovali. Napriek svojej nenápadnosti poskytujú podporu a pohodlie počas celého dňa. Jednofarebný dizajn je navyše univerzálny a hodí sa ku každému oblečeniu.
Česká značka VoXX sa zameriava na výrobu ponožiek z kvalitných, pohodlných a funkčných materiálov, ktoré budete radi nosiť každý deň. Či už si vyberiete nízky alebo vysoký strih, môžete sa spoľahnúť na dokonalé pohodlie a odolnosť. Ponožky VoXX sú vhodné na pracovné aj voľnočasové aktivity a vďaka precíznemu spracovaniu uspokoja aj tých najnáročnejších používateľov.
Aby vám ponožky dlho vydržali v perfektnom stave, odporúčame vám dodržiavať nasledujúce pokyny na údržbu.
Tip: Nájsť správny kus spodnej bielizne, ktorý vám dokonale padne, môže byť náročné. Keď ho nájdete, oplatí sa oň dobre starať, aby dlho vydržal. Tipy, ako to urobiť, nájdete v našom článku.
| Materiál | bavlna |
|---|---|
| Zloženie | 80 % bavlna, 10 % polyamid, 5 % elastan, 5 % polypropylen |
| Výška ponožiek | nízke |
| Teplotná trieda | A (od +10°C do +35°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281039102 |
1 177 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
voxx
super, kvalita
Česká Republika
Ponožky VoXX
Kvalita a príjemný materiál veľká spokojnosť
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny