| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.4. |
| pozajtra 14.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 16.4. u Vás | |
| ve štvrtok 16.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
15 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VEĽKOSŤ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 12,19 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Materiál | funkčné |
|---|---|
| Zloženie | 50 % polypropylen, 45 % merino vlna, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | vysoké |
| Teplotná trieda | D (od -35°C do -10°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281048586 |
Hľadáte ponožky z príjemného funkčného materiálu, ktorý dobre odvádza vlhkosť? Potom sú ponožky českej značky VOXX tou pravou voľbou.
Ponožky sú vyrobené z príjemného funkčného materiálu, majú silnejšie zóny proti otlakom a pľuzgierom, jemný svor lemu. Tieto ponožky sú skvelé pre vysoký odvod potu. Ponožky oceníte ako pri práci, športe, alebo aj na bežné nosenie doma. Z vlastnej skúsenosti Vám tieto ponožky VOXX môžeme jedine doporučiť.
Čo sa týka prania - perte ponožky maximálne na 40 °C a nedávajte ich do sušičky, inak by sa mohlo stať, že už ponožky nebude možné nosiť. Viac sa dozviete nižšie v klasických informáciách o produkte.
| Materiál | funkčné |
|---|---|
| Zloženie | 50 % polypropylen, 45 % merino vlna, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | vysoké |
| Teplotná trieda | D (od -35°C do -10°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281048586 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny