| Rýchlosť doručenia: | v pondelok 20.4. |
| v pondelok 20.4. na vyzdvihnutie | |
| ve stredu 22.4. u Vás | |
| ve stredu 22.4. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
36 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VEĽKOSŤ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 10,01 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Materiál | funkčné, merino vlna |
|---|---|
| Zloženie | 60 % polypropylen, 15 % bavlna, 10 % merino vlna, 10 % polyamid, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | vysoké |
| Teplotná trieda | C (od -20°C do + 5°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281088049 |
Vyrazte na dobrodružstvo bez obáv z chladu. Zimné športové ponožky VoXX sú určené na lyžovanie, bežecké lyžovanie, snowboarding a horskú turistiku. Spájajú to najlepšie z moderných materiálov s vysokou funkčnosťou a pohodlím, ktoré oceníte pri každom kroku v zimnej prírode.
Tieto vysoké zimné ponožky VoXX sú vyrobené z vysoko výkonnej kombinácie vlákna silproX® s iónmi striebra, merino vlny, bavlny a syntetických vlákien. Táto kombinácia robí materiál antibakteriálnym, zabraňuje vzniku zápachu a plesní, dobre odvádza vlhkosť a má vynikajúce termoregulačné vlastnosti. Bavlna zaisťuje dostatočnú mäkkosť, vďaka čomu sú ponožky vhodné na celodenné nosenie. Pridané syntetické vlákna dodávajú ponožkám VoXX odolnosť, dlhú životnosť a stabilný tvar.
Zimné ponožky VoXX majú vysoký strih pre lepšiu ochranu lýtok a fixáciu v lyžiarskych alebo trekových topánkach. Polstrované froté zóny v oblastiach najväčšieho namáhania chránia nohy pred otlakmi a pľuzgiermi. Elastické zóny v oblasti členkov a priehlavku udržujú ponožku na mieste aj pri intenzívnom pohybe. Mäkký lem netlačí, ale zároveň drží ponožku pevne na mieste a vysoká priedušnosť pomáha odvádzať vlhkosť od pokožky. Ponožky VoXX sú preto vynikajúcou voľbou pre všetkých milovníkov zimných športov, ako je lyžovanie a snowboarding, ale aj pre prácu vonku v chladnom počasí.
Česká firma VoXX sa špecializuje na ponožky vyrobené z pohodlných a funkčných materiálov, takže ich budete chcieť nosiť stále. Nech už si vyberiete vysoký alebo nízky strih, na svoje ponožky sa vždy môžete spoľahnúť. Môžete ich nosiť do práce aj vo voľnom čase a vždy sa budete cítiť pohodlne. Vďaka precíznemu spracovaniu potešia ponožky VoXX aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Aby vaše ponožky zostali dlho v perfektnom stave, odporúčame dodržiavať tieto pokyny na údržbu.
Tip: Vaše obľúbené spodné prádlo si zaslúži šetrné zaobchádzanie. A pretože chceme, aby vám vydržalo čo najdlhšie, ponúkame aj rad príslušenstva na pranie, ktoré udrží vaše spodné prádlo dokonale čisté a ochráni materiál.
| Materiál | funkčné, merino vlna |
|---|---|
| Zloženie | 60 % polypropylen, 15 % bavlna, 10 % merino vlna, 10 % polyamid, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | vysoké |
| Teplotná trieda | C (od -20°C do + 5°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281088049 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny