| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 15.5. |
| pozajtra 15.5. na vyzdvihnutie | |
| v utorok 19.5. u Vás | |
| v utorok 19.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| RALPH LAUREN - MUŽI | |
| TRENÍRKY / BOXERKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD PÁSU (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
40,99 €
24,59 €
20,90 €
Cena s kódom: SUPER
|
| Ušetríte 16,40 € |
|
|
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 20,90 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Zloženie | 97 % bavlna, 3 % elastan |
| Pranie | 40°C |
| EAN | 3615730914946 |
Pánske trenírky Ralph Lauren v krásnom darčekovom balení sú veľmi kvalitné trenírky. Hneď pri prvom dotyku spoznáte, s akými trenírkami máte česť. Ralph Lauren dbá na to, aby produkty od tejto značky spĺňali nielen vysoké nároky na fashion design, ale, samozrejme, aj na kvalitu. V oboch prípadoch sa im to jednoznačne darí.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Zloženie | 97 % bavlna, 3 % elastan |
| Pranie | 40°C |
| EAN | 3615730914946 |
18 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Top
Tá modrá je sexy na prvý pohľad, je to moja obľúbená farba, nemohla som si vybrať inak.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny