| Rýchlosť doručenia: | v utorok 21.4. |
| v utorok 21.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 23.4. u Vás | |
| ve štvrtok 23.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
61 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| PÁNSKE TRENKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| M | 38 |
| L | 40,5 |
| XL | 42 |
| XXL | 44,5 |
| 3XL | 46,5 |
✅ 10,19 € za kus (s kódom: REBEL) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 20,37 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228345 |
Dopraj si štýlový komfort s výhodným balením pánskych treniek značky Nedeto. V tomto balení nájdeš jedny trenírky v klasickej čiernej farbe a druhé v zábavnom farebnom designe, takže môžeš striedať obľúbený minimalistický štýl s originalitou podľa nálady či príležitosti.
Trenky sú vyrobené z jemnej bavlny, ktorá je príjemná na dotyk, priedušná a vhodná na celodenné nosenie. Bavlna prirodzene odvádza vlhkosť, čo oceníš počas dlhého dňa v práci aj pri leňošení na gauči. Vďaka kvalitnému materiálu si užiješ komfort, ktorý ťa bude sprevádzať každý deň.
Kombinácia klasickej čiernej a farebného kockovaného vzoru dodáva tomuto baleniu štýlovú variabilitu. Vytkávaná guma s logom Nedeto skvele vyzerá, zaisťuje, že trenírky dobre držia na svojom mieste a pritom nikde netlačia. Predné gombíky pridávajú praktický aj estetický prvok, ktorý oceníš pri každodennom nosení. Trenírky Nedeto majú voľnejší strih, ktorý zaisťuje pohodlie a voľnosť pohybu.
Trenírky Nedeto u nás nosíme všetci, vyrobili sme si ich totiž sami. Nedeto je naša privátna značka, pri ktorej kladieme dôraz predovšetkým na kvalitné materiály a bezchybné spracovanie, aby si naši zákazníci mohli dopriať naozaj pohodlnú a kvalitnú spodnú bielizeň za skvelú cenu. Trenírky sú vyrobené v Bangladéši.
Aby tvoje trenírky Nedeto zostali dlho ako nové, je dôležité dodržiavať správnu starostlivosť.
Tip: Staň sa odborníkom na údržbu spodnej bielizne vďaka radám v našom článku a dopraj svojim obľúbeným kúskom starostlivosť, ktorú si zaslúži.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228345 |
820 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
krátke nohavice Nedeto
pekné šortky, rýchle dodanie
Česká Republika
šortky
Perfektne sa hodí
Česká Republika
šortky
Môj manžel je vypovedaný
Česká Republika
Odporúčam
Kvalitný tovar, rýchle dodanie
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny