| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 15.5. |
| pozajtra 15.5. na vyzdvihnutie | |
| v utorok 19.5. u Vás | |
| v utorok 19.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
863 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| TRENÍRKY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD PÁSU (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 14,75 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473290991 |
Česká značka Styx je na trhu už neuveriteľných 30 rokov – a celý čas prináša bielizeň, ktorá sa skvele nosí a zároveň dobre vyzerá. Pri príležitosti tohto výročia ponúkame limitovanú edíciu úplne prvého modelu, ktorý Styx kedy vyrobil. Tento unikátny kúsok bude ozdobou tvojho šatníka a bude ti robiť radosť dlhé roky.
Trenírky Styx sú vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá ponúka jemnosť a priedušnosť aj pri celodennom nosení. Tento prírodný materiál je šetrný k pokožke a vhodný aj pre mužov s citlivou pokožkou. Materiál je ľahký, takže sa hodí na bežné denné aktivity aj leňošenie na gauči, zároveň je dostatočne odolný a vydrží aj časté pranie.
Trenírky Styx si tisíce mužov obľúbili najmä vďaka ich príjemnému voľnejšiemu strihu, ktorý ti poskytne maximálnu slobodu pohybu a je ideálny na bežné nosenie, domáce leňošenie alebo ako pohodlné pyžamo. Tento jedinečný kúsok s jemnými prúžkami sa perfektne hodí do každého šatníka a tvoj vycibrený štýl ešte podčiarkne pôvodné logo Styx.
Spodná bielizeň Styx je kompletne vyrobená v Českej republike. Táto tradičná česká značka s viac ako 30-ročnou históriou dbá na kvalitu svojich produktov a využíva moderné technológie aj tradičné postupy, aby zabezpečila tú najvyššiu kvalitu a pohodlie. Styx navyše patrí k našim privátnym značkám, ktorým venujeme maximálnu starostlivosť a za ich spracovanie dáme ruku do ohňa – testovali sme ich totiž sami na sebe.
Pre zachovanie kvality a pohodlia svojich trenírok dodržiavaj nasledujúce pokyny:
Tip: Staň sa odborníkom na údržbu spodnej bielizne vďaka radám v našom článku a dopraj svojim obľúbeným kúskom starostlivosť, ktorú si zaslúžia.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473290991 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny