| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.4. |
| pozajtra 14.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 16.4. u Vás | |
| ve štvrtok 16.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
29 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VEĽKOSŤ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 10,45 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Materiál | merino vlna |
|---|---|
| Zloženie | 50 % merino vlna, 35 % polyamid, 10 % polypropylen, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | vysoké |
| Teplotná trieda | B (od -5°C do +20°C), C (od -20°C do + 5°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281053146 |
Hľadáte vysoké ponožky z príjemného vlneného materiálu, ktorý dobre odvádza vlhkosť? Potom sú ponožky českej značky Voxx tou pravou voľbou.
Vlnené ponožky VoXX sú ideálnou kombináciou slabej ponožky a polstrovaných zón na chodidle. Sú doplnené voľným neškrtiacim lemom. Nemusíte sa tak báť prípadných otlakov. Funkčné ponožky sú vysoko priedušné, elastická zóna na priehlavku bráni pretáčaniu ponožiek v obuvi, vďaka antibakteriálnej ochrane ióny striebra v materiáli silproX® nevzniká nepríjemný zápach.
Viac sa dozviete v klasických informáciách o produkte.
| Materiál | merino vlna |
|---|---|
| Zloženie | 50 % merino vlna, 35 % polyamid, 10 % polypropylen, 5 % elastan |
| Výška ponožiek | vysoké |
| Teplotná trieda | B (od -5°C do +20°C), C (od -20°C do + 5°C) |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Výrobca | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281053146 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny