| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.4. |
| pozajtra 14.4. na vyzdvihnutie | |
| ve štvrtok 16.4. u Vás | |
| ve štvrtok 16.4. na vyzdvihnutie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Nový produkt
273 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| NEDETO - MUŽI | ||
| PÁNSKE TRENKY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD PASU (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 8,31 € za kus (s kódom: REBEL) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 0 |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 33,20 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473273437 |
Zabezpečte si celodenné pohodlie s pánskymi boxerkami Nedeto. Tieto boxerky sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali maximálne pohodlie a voľnosť pohybu pri každej príležitosti – či už čelíte dlhému dňu v práci, relaxujete doma alebo zdolávate náročnú horskú túru. Jednoduchý dizajn v kombinácii s vysokokvalitným materiálom vás nesklame.
Boxerky Nedeto sú vyrobené z bavlny a elastanu, čo zaručuje ich výnimočnú mäkkosť a priedušnosť. Bavlna je ideálny materiál na každodenné nosenie vďaka svojej schopnosti odvádzať vlhkosť a poskytovať maximálny komfort aj pri dlhodobom nosení, a vďaka elastanu je materiál mäkký a nedráždi ani citlivú pokožku.
Boxerky Nedeto majú voľnejší strih, ktorý vám poskytuje maximálnu voľnosť pohybu. Tkaný elastický pás sa prispôsobí vášmu telu a zaisťuje, že boxerky perfektne sedia bez nepríjemného zarezávania. Sú skvelou voľbou nielen pre voľnočasové aktivity, ale aj na celodenné nosenie. Jednoduchý vzhľad s dôrazom na funkčnosť a kvalitu je skvelou voľbou pre všetkých praktických mužov.
Všetci nosíme spodné prádlo Nedeto, pretože si ho vyrábame sami. Nedeto je naša vlastná značka, kde kladieme dôraz na kvalitné materiály a bezchybné spracovanie, aby naši zákazníci mohli mať kvalitné spodné prádlo za skvelú cenu. Boxerky sú vyrobené v Turecku.
Aby vaše nové obľúbené boxerky Nedeto vydržali čo najdlhšie, odporúčame dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel.
Tip: Nájdenie obľúbeného spodného prádla môže byť niekedy dlhý proces, preto chceme, aby vaše obľúbené kúsky vydržali čo najdlhšie. Preto u nás nájdete aj množstvo skvelých pomôcok na pranie spodného prádla, ako sú vrecká a vrecia na pranie jemného prádla.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlnený úplet |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473273437 |
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny