Výhodný štvrtok
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodný štvrtok

Ktorá pokožka je najcitlivejšia? Tá detská! A preto si zaslúži takú spodnú bielizeň, ktorá nespôsobuje odreniny, začervenanie pokožky, pupienky ani iné alergické reakcie. Spodná bielizeň pre deti musí byť ako druhá koža. Musí sa prispôsobiť behaniu, skákaniu, ale napríklad aj detským šarvátkam (to najmä u chlapcov). Vedeli ste, že spodnú bielize...

Ktorá pokožka je najcitlivejšia? Tá detská! A preto si zaslúži takú spodnú bielizeň, ktorá nespôsobuje odreniny, začervenanie pokožky, pupienky ani iné alergické reakcie. Spodná bielizeň pre deti musí byť ako druhá koža. Musí sa prispôsobiť behaniu, skákaniu, ale napríklad aj detským šarvátkam (to najmä u chlapcov). Vedeli ste, že spodnú bielizeň pre deti u nás môžete zaobstarať aj so zľavou? Ponúkame lacnú, ale napriek tomu kvalitnú detskú spodnú bielizeň.

Pohodlná spodná bielizeň pre chlapcov aj dievčatá

Spodnú bielizeň pre chlapcov máme v najobľúbenejších strihoch. Dáte prednosť trenkám, slipom alebo boxerkám? V ponuke dievčenskej spodnej bielizne nenájdete len klasické nohavičky, ale aj napríklad pohodlné trenírky. Trenky pre dievčatá totiž v poslednom čase hýbu svetom. Len si predstavte, ako sa vaši potomkovia hrajú v rovnakých trenkách. Nie je to roztomilé? Jednoducho súrodenecké súznenie.

Deti milujú farby a hravé potlače. Spodná bielizeň pre dievčatá, ale aj chlapčenská spodná bielizeň od českej značky Styx a slovenskej Dedoles v nich vyvolá zvedavosť. Už nebudete bojovať s každodenným zdĺhavým obliekaním, veselé spodné prádlo si deti oblečú natotata. Dizajn je pre deti na prvom mieste. Rodičia by sa však mali zaujímať predovšetkým o materiál a strih. Najpríjemnejšia detská bielizeň je ušitá z bavlny. Strihy sú prepracované tak, aby dieťa nikde neškrtili a nechali mu absolútnu slobodu. V kategórii nájdete aj maximálne pohodlné pyžamá a ponožky.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 513 položiek
na stránku
1 - 30 z 513 položiek
98% hodnotenie
1 384 recenzií