Výhodný štvrtok
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodný štvrtok

Oblečte na seba pánsku spodnú bielizeň, ktorá kombinuje prepracovaný dizajn s pohodlným strihom. Niektoré kúsky ulovíte aj s parádnou zľavou. Tak: Hľadaj, Šmudlo! Hľadaj! Kvalitná spodná bielizeň je základom každého pánskeho bielizníka. Nerobte pri jeho výbere kompromisy. Stavte na osvedčené materiály, ktoré si vaša pokožka zamiluje, a preverené...

Oblečte na seba pánsku spodnú bielizeň, ktorá kombinuje prepracovaný dizajn s pohodlným strihom. Niektoré kúsky ulovíte aj s parádnou zľavou. Tak: Hľadaj, Šmudlo! Hľadaj! Kvalitná spodná bielizeň je základom každého pánskeho bielizníka. Nerobte pri jeho výbere kompromisy. Stavte na osvedčené materiály, ktoré si vaša pokožka zamiluje, a preverené značky svetových aj českých mien. Už máte v zásuvke spodnú bielizeň napríklad od luxusnej značky Calvin Klein?

Značková spodná bielizeň pre mužov, ktorí chcú kvalitu

Jednofarebná spodná bielizeň, to je základ. Môžete ju obliecť pri akejkoľvek príležitosti. Je elegantná, nadčasová, diskrétna a vždy sa v nej budete cítiť ako profesionál. Presne takú spodnú bielizeň pre mužov navrhuje napríklad americká značka Tommy Hilfiger. Pokiaľ preferujete skôr českú spodnú bielizeň, siahnite po mladej českej značke Nedeto, ktorá spadá pod Trenírkáreň. V jej ponuke nájdete predovšetkým jednofarebné kúsky, prípadne jednofarebnú spodnú bielizeň s decentnou potlačou. Ponuka pánskej spodnej bielizne však zahŕňa aj veselé a hravé kúsky. Napríklad trenírky a boxerky od značiek Styx a Dedoles vás budú vyložene baviť.

Najpohodlnejšia spodná bielizeň sa vyrába z bavlny, prípadne zo zmesového materiálu bavlny a elastanu. Vďaka elastanu získa bavlna pružnosť, takže sa spodná bielizeň dokonale prispôsobí vašim tvarom. Bavlna je prírodný materiál, ktorý je vašej pokožke najpríjemnejší.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 3248 položiek
na stránku
1 - 30 z 3248 položiek
98% hodnotenie
1 384 recenzií