120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Čištěnie skladu zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Pohlavie
Viac... Menej
Určenie
Viac... Menej
Veľkosť
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Spodní prádlo O'neill

Značka O'Neill má svoje korene v surfovaní, keď v roku 1952 Jack O'Neill začal vyrábať neoprénu odevy pre surferov. Dnes je značka O'Neill známa po celom svete pre svoje trendy a funkčné oblečenie pre outdoorové športy.

V lete iba štýlovo - v plavkách O'Neill

V našej kategórii ponúkame pánske plavky O'Neill, ktoré sa vyznačujú nielen moderným dizajnom, ale aj vysokou kvalitou a pohodlím. Nájdete u nás rôzne typy plaviek, ako sú klasické plavky, kraťasové plavky a športové plavky. Máme tiež v ponuke plavky pre tých, ktorí hľadajú niečo na bežné nosenie pri vode.

Všetky plavky O'Neill sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči slnečnému žiareniu a slanej vode. Vďaka tomu sú plavky O'Neill ideálnou voľbou pre každého, kto trávi čas pri vode.

Pohodlné plavky a kraťasy O'Neill

Vyberte si z našej ponuky pánskych plaviek O'Neill a objavte moderný dizajn, pohodlie a kvalitu. Naše kraťasové plavky O'Neill sú ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú niečo moderné a praktické. Naše športové plavky sú zase vhodné pre tých, ktorí hľadajú niečo pre aktívne športovanie v plavkách.

U nás nájdete plavky O'Neill, ktoré splnia všetky vaše požiadavky na pohodlie, funkčnosť a štýl. Navštívte našu kategóriu plaviek O'Neill a vyberte si svoj obľúbený kúsok.

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 20 z 20 položiek
1 - 20 z 20 položiek

98% hodnotenie
1 321 recenzií