120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 250 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľava 30 % na všetko
Zľava 30 % na všetko

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Spodná bielizeň Andrie


Spodní prádlo značky Andrie bylo uvedeno na trh již v roce 1994. Výrobci značky Andrie se snaží od počátku naslouchat názorům a přání zákazníků a s maximální péčí je přenáší do svých výrobků. Při výrobě nových vzorů používá ty nejmodernější materiály vhodné pro výrobu spodního prádla a klade velký důraz na kvalitu zboží. V současnosti se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele spodního prádla na českém trhu.


Trenky Andrie přinášejí zákazníkům komfort za přijatelnou cenu. Zajímavé vzory a příjemný materiál. Boxerky Andrie jsou také součástí výrobků právě této značky.

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 121 položiek
na stránku
1 - 30 z 121 položiek
1 - 30 z 121 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 250 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
893 recenzií