120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
99 % zákazníkov odporúča obchod
Cez 150 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie

Napsali o nás

FORBES, 28. Mája 2021

Vytiahli z popola značku STYX, teraz robí Trenírkárni tretinu stomiliónového obratu.

Aj na predaji spodného prádla sa v Čechách dajú zarobiť milióny. A ešte lepšie sa dá zarobiť na tom, keď spodné prádlo vyrobíte a na vlastnom e-shope ho ponúkate zákazníkom. To ale v príbehu e-shopu Trenírkáreň.sk predbiehame.

Madambusiness.cz, 29. Apríla 2021

Trenýrkárna.cz/sk minulý rok predala cez 400 000 kusov spodného prádla, české značky tvorili 50% obratu

Špecializovaný obchod so spodným prádlom Trenírkáreň.sk minulý rok získal niekoľko milovníkov. V e-shope a v kamenných predajniach predal cez viac než 400 000 kusov spodného prádla a v tržbách presiahol hranicu 100 miliónov kč. Stále obľúbené sú tiež české značky, ktoré sa podielali na objemoch predajov z 50%.

Seznamzpravy.cz, 8. srpen 2021

Všetci do treniek. Po úspechu v Česku chce výrobca obliekať ďalších Európanov.

Najväčšiemu e-shopu s pánskym spodným prádlom v Česku sa mimoriadne zadarilo. Utŕžil rekordných 100 miliónov korún a obzerá sa po desiatkach ďalších európskych trhov, kam by vyvážal nie len trenky jeho vlajkovej značky Styx.


Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 150 000 ks spodného prádla skladom. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodnej bielizne za rozumné ceny. Trenírky, boxerky, spodná bielizeň pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite sa pozrite na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodnej bielizne a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


99% hodnotenie
371 recenzií