120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
99 % zákazníkov odporúča obchod
Cez 150 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatné
Více... Méně
Filtr

Jedny trenky každý mesiac? Poštovné vždy zadarmo? Raz za 3 mesiace ponožky STYX zadarmo ako darček?
ÁNO - to je predplatné trenírok STYX. Chcete mať parádnú spodnú bielizeň a nestráviť s jeho vyberaním dlhšie ako je nutné?
Radšej sa budete venovať rodine, koníčkom alebo niečomu, čo vás baví viac? Samozrejme! V tom vás podporujeme a máme na to ...

Jedny trenky každý mesiac? Poštovné vždy zadarmo? Raz za 3 mesiace ponožky STYX zadarmo ako darček?
ÁNO - to je predplatné trenírok STYX. Chcete mať parádnú spodnú bielizeň a nestráviť s jeho vyberaním dlhšie ako je nutné?
Radšej sa budete venovať rodine, koníčkom alebo niečomu, čo vás baví viac? Samozrejme! V tom vás podporujeme a máme na to rovnaký názor.
A preto sme sa rozhodli, že vám to umožníme a spodnú bielizeň vyberieme za vás;) A navyše je to super prekvapenie! No nie?
Stačí len keď vytvoríte jednu objednávku a my už sa potom postaráme o zvyšok ... Na výber máte z 3 možností predplatného a to na 3, 6 a 12 mesiacov.
Tiež si môžete zvoliť, či chcete trenírky se športovou alebo klasickou gumou.
Vybrať veľkosť, miesto dodania (to zostane po celý čas rovnaké, ak nám nedáte vedieť prípadnú zmenu) a je to, zvyšok už zariadime my.
Ak si objednáte predplatné do 20. dňa v mesiaci, pošleme Vám prvú zásielku ihneď po objednaní a ďalšiu zásielku hneď v prvom týždni nasledujúceho mesiaca.
Ak si objednáte predplatné po 20. dni v mesiaci (napríklad v januári 21.), pošleme Vám prvú zásielku ihneď po objednaní, ale ďalšie zásielku až prvý týždeň v marci, aby Vám neprišli dva balíčky týždeň po sebe. Každý mesiac vám dorazí jedny trenky a vy sa už nemusíte starať o to, že ste práve vo svojom šatníku narazili na niekoľko kúskov s dierou a čo narýchlo s tým ... To už sa vám nestane. Je možné objednať si tovar aj na dobierku.
Pri doručení prvej objednávky zaplatíte celkovú cenu za všetky objednané trenírky. Ak si teda objednáte trenírky na 3 mesiace, v prvej objednávke zaplatíte 3x trenírky.
Ďalšie dve objednávky Vám už prídu úplne bezplatne. Poštovné budete mať vždy zadarmo - len je potrebné počítať s tým, že nie je možné využiť prepravnú službu Messenger.
A potom, že bez práce nie sú trenky ... teda koláče :)

Viac

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Najlacnejší

Najdrahší

1 - 6 z 6 položiek
1 - 6 z 6 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 150 000 ks spodného prádla skladom. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodnej bielizne za rozumné ceny. Trenírky, boxerky, spodná bielizeň pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite sa pozrite na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodnej bielizne a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


99% hodnotenie
371 recenzií