120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Župany L&L

Spoločnosť existuje od roku 1979 a značka ako taká je známou na poľskom trhu už skoro 20 rokov. L & L je výrobcom vysoko kvalitných županov, vďaka čomu si každý od dieťaťa, ženy až po muža nájde pre seba ideálny model županu, ktorý je nevyhnutnosťou každého. Župan podľa toho, z akého je vyrobený materiálu:

  •      froté wellsoft,
  •      multisoft,
  •      termofrotte,
  •      froté 100% bavlna,


môže byť skvelou voľbou hneď po odchode z kúpeľne, môže byť krásnym obléknutým doplnkom vo wellness, ale aj v ďalších miestach. Bude tiež ideálnou voľbou ihneď po rannom prebudení alebo počas večerného odpočinku po celom dni.
Župany L & L možno už zakúpiť ako po celej Európe, ako aj v USA či Kanade.

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 4 z 4 položiek
1 - 4 z 4 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 350 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií