120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske alebo pánske pyžamo, v ktorom si užijete pohodový večer pri krbe, seriálový maratón na Netflix alebo napríklad víkendové raňajky vo vyhriatych perinách. Na svoje si u nás príde každý - v našej...

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske alebo pánske pyžamo, v ktorom si užijete pohodový večer pri krbe, seriálový maratón na Netflix alebo napríklad víkendové raňajky vo vyhriatych perinách. Na svoje si u nás príde každý - v našej ponuke totiž nájdete nielen saténové a flanelové pyžamá, ale aj vianočné a sexy pyžamá pre špeciálne príležitosti.

Spite ako v bavlnke

Tiež sa v noci prevaľujete zo strany na stranu, pyžamo sa vám lepí na chrbát a neustále sa vyhŕňa alebo vás naopak škrtí? Svoje nové oblečenie na spanie voľte tak, aby bolo voľnejšie a vyrobené z kvalitného materiálu. Svoj výber prispôsobte ročnému obdobiu - kým v letných mesiacoch prídu vhod tielka a krátke nohavice z chladivého saténu, v zime vás spoľahlivo zahreje flanelové pyžamo a teplé dámske alebo pánske ponožky. V každom prípade investujte do kvality. To, ako dlho pyžamo vydrží, vždy závisí na kvalite jeho zhotovenia.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 177 položiek
na stránku
1 - 30 z 177 položiek

98% hodnotenie
1 364 recenzií