120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
99 % zákazníkov odporúča obchod
Cez 150 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Farba
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatné
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Filtr

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske alebo pánske pyžamo, v ktorom si užijete pohodový večer pri krbe, seriálový maratón na Netflix alebo napríklad víkendové raňajky vo vyhriatych perinách. Na svoje si u nás príde každý - v našej...

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske alebo pánske pyžamo, v ktorom si užijete pohodový večer pri krbe, seriálový maratón na Netflix alebo napríklad víkendové raňajky vo vyhriatych perinách. Na svoje si u nás príde každý - v našej ponuke totiž nájdete nielen saténové a flanelové pyžamá, ale aj vianočné a sexy pyžamá pre špeciálne príležitosti.

Spite ako v bavlnke

Tiež sa v noci prevaľujete zo strany na stranu, pyžamo sa vám lepí na chrbát a neustále sa vyhŕňa alebo vás naopak škrtí? Svoje nové oblečenie na spanie voľte tak, aby bolo voľnejšie a vyrobené z kvalitného materiálu. Svoj výber prispôsobte ročnému obdobiu - kým v letných mesiacoch prídu vhod tielka a krátke nohavice z chladivého saténu, v zime vás spoľahlivo zahreje flanelové pyžamo a teplé dámske alebo pánske ponožky. V každom prípade investujte do kvality. To, ako dlho pyžamo vydrží, vždy závisí na kvalite jeho zhotovenia.

Viac

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Najlacnejší

Najdrahší

1 - 30 z 249 položiek
na stranu
1 - 30 z 249 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 150 000 ks spodného prádla skladom. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodnej bielizne za rozumné ceny. Trenírky, boxerky, spodná bielizeň pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite sa pozrite na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodnej bielizne a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


99% hodnotenie
371 recenzií