120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Výpredaj až 80 %

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske alebo pánske pyžamo, v ktorom si užijete pohodový večer pri krbe, seriálový maratón na Netflix alebo napríklad víkendové raňajky vo vyhriatych perinách. Na svoje si u nás príde každý - v našej...

Výpredaj až 80 %

Až tretinu života strávime spánkom, tak prečo si ho nespríjemniť kvalitným a skvele padnúcim pyžamom? Urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka dámske alebo pánske pyžamo, v ktorom si užijete pohodový večer pri krbe, seriálový maratón na Netflix alebo napríklad víkendové raňajky vo vyhriatych perinách. Na svoje si u nás príde každý - v našej ponuke totiž nájdete nielen saténové a flanelové pyžamá, ale aj vianočné a sexy pyžamá pre špeciálne príležitosti.

Spite ako v bavlnke

Tiež sa v noci prevaľujete zo strany na stranu, pyžamo sa vám lepí na chrbát a neustále sa vyhŕňa alebo vás naopak škrtí? Svoje nové oblečenie na spanie voľte tak, aby bolo voľnejšie a vyrobené z kvalitného materiálu. Svoj výber prispôsobte ročnému obdobiu - kým v letných mesiacoch prídu vhod tielka a krátke nohavice z chladivého saténu, v zime vás spoľahlivo zahreje flanelové pyžamo a teplé dámske alebo pánske ponožky. V každom prípade investujte do kvality. To, ako dlho pyžamo vydrží, vždy závisí na kvalite jeho zhotovenia.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 206 položiek
na stránku
1 - 30 z 206 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 350 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií