Výhodný štvrtok
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodný štvrtok

Vedeli ste, že by ste si mali aspoň 1-krát za rok zaobstarať novú spodnú bielizeň? Táto pomerne častá frekvencia sa odporúča kvôli hygiene. Samozrejme, že svoju bielizeň periete, ale aj po vypraní na nej môžu zostať baktérie, a tak sa po čase stane nehygienickou. Nákup spodnej bielizne nie je lacnou záležitosťou, ale pokiaľ ju zoženiete v zľave ...

Vedeli ste, že by ste si mali aspoň 1-krát za rok zaobstarať novú spodnú bielizeň? Táto pomerne častá frekvencia sa odporúča kvôli hygiene. Samozrejme, že svoju bielizeň periete, ale aj po vypraní na nej môžu zostať baktérie, a tak sa po čase stane nehygienickou. Nákup spodnej bielizne nie je lacnou záležitosťou, ale pokiaľ ju zoženiete v zľave alebo v akcii, napríklad vo výpredaji, neohrozíte tým svoj rodinný rozpočet.

Zaobstarajte si spodnú bielizeň lacno

Dámy, hľadáte lacné tangá a nohavičky? Páni, chcete si lacno zaobstarať trenírky a boxerky? V tom prípade ste tu správne. Ponúkame napríklad výhodné balenia spodnej bielizne. Nákup viacerých kúskov naraz vás vyjde lacnejšie, než nakupovanie po jednom. Vo zvýhodnených baleniach nájdete sady pánskych treniek, boxeriek a slipov. Pre dámy sme pripravili balenie nohavičiek, táng aj brazíliek. Nechýba ani ponuka viacerých kusov ponožiek. Okrem výpredajov a nákupu zvýhodnených balení je obľúbená aj zľavová akcia v podobe dopravy zadarmo. Platíte len za spodnú bielizeň, za dopravu nedáte ani korunu. Prezrite si našu ponuku zľavnenej bielizne. Okrem klasickej spodnej bielizne v nej nájdete napríklad ponožky, sexy spodnú bielizeň, súpravy, podprsenky a ďalšie kúsky oblečenia.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 5705 položiek
na stránku
1 - 30 z 5705 položiek
98% hodnotenie
1 384 recenzií