120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Víkendový výprodej
Zľavy až 80 %
Black Friday

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Buďte dokonale svoja. Oblečte dámsku spodnú bielizeň, ktorá vašu pokožku zahalí do najpríjemnejších materiálov. Keď budete dobre hľadať, nájdete vybrané kúsky s obrovskými zľavami. Aj lacná spodná bielizeň je u nás kvalitná. Vyberte si z ponuky značkovej spodnej bielizne pre ženy. Klasické nohavičky, tangá, trenírky alebo brazilky? Vysoké alebo ...

Buďte dokonale svoja. Oblečte dámsku spodnú bielizeň, ktorá vašu pokožku zahalí do najpríjemnejších materiálov. Keď budete dobre hľadať, nájdete vybrané kúsky s obrovskými zľavami. Aj lacná spodná bielizeň je u nás kvalitná. Vyberte si z ponuky značkovej spodnej bielizne pre ženy. Klasické nohavičky, tangá, trenírky alebo brazilky? Vysoké alebo nízke ponožky? V našej širokej ponuke nájdete presne to, čo potrebujete. Dáte prednosť svetovým značkám, medzi ktoré patrí napríklad Tommy Hilfiger alebo uprednostníte českú spodnú bielizeň? Máme od všetkého niečo!

Nerobte kompromisy a vyberajte z kvalitnej spodnej bielizne pre ženy

Pre akú príležitosť hľadáte spodnú bielizeň? Pre intímne chvíľky plné vášne je ako stvorená sexy spodná bielizeň značky Obsessive. Rafinované strihy a materiály jemnejšie ako pierko z vás urobia bohyňu. Ak hľadáte nadčasové kúsky, ktoré sa hodia na akúkoľvek príležitosť, siahnite po univerzálnom jednofarebnom prevedení, ktoré má v ponuke napríklad Calvin Klein. Máte už dosť pracovných dní, ktoré sú všetky ako cez kopirák? Buďte rebelka a oblečte pestrofarebné kúsky s hravými potlačami. Vneste farby do nudnej šedi každodennosti.

Chcete vedieť tajomstvo? Pri výbere dámskej spodnej bielizne nezáleží ani tak na príležitosti, ako na kvalite materiálov. Siahnite po bavlne alebo bambuse a iných prírodných materiáloch, v ktorých je vaša pokožka šťastná.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1858 položiek
na stránku
1 - 30 z 1858 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií