Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Trenírkáreň.sk - o nás

Trenírkáreň je e-shop s pánskou, dámskou a detskou spodnou bielizňou a má pobočku ve spolupráci s Pikito v Bratislave. Patrí spoločnosti DaniDarx, s. r. o., ktorá bola založená 27. decembra 2012. Táto spoločnosť poskytuje aj spodnú bielizeň značky Styx, Nedeto a český e-shop Trenýrkárna.cz Vlastníkmi spoločnosti sú Ruslan Skopal a Adam Rožánek. K roku 2022 zamestnávame približne 40 super ľudí, ktorí pomáhajú e-shop neustále rozvíjať.

História

E-shop Trenírkáreň prišiel na Slovensko v roku 2019 po expanzi českého e-shopu Trenýrkárna.cz. Názov se práve preložil na Trenírkáreň.sk. E-shopům predchádzal e-shop s oblečením, ktorý v roku 2007 založili spolužiaci Ruslan Skopal a Adam Rožánek. Predaj bol zameraný na tričká, ktoré pochádzali z Číny. Kvôli nízkej kvalite tovaru však po roku fungovania ukončili činnosť. Namiesto tričiek začali ponúkať šortky, ktoré nakupovali od českých značiek Styx a Represent.
Mesačný obrat sa v začiatkoch pohyboval v nižších desiatkach tisíc korún. V roku 2012 Skopal s Rožánkom kúpili e-shop Trenýrkárna.cz vrátane jeho akcií a skupiny na Facebooku za 600 000 Kč  zhruba 25 500 €.

Po šiestich mesiacoch prevádzky prijali prvého zamestnanca. Pôvodne e-shop predával len spodnú bielizeň pre mužov. Po zvýšení ročného obratu majitelia na prelome rokov 2018 a 2019 kúpili českú značku spodnej bielizne Styx. Spolu so skladovými materiálmi získali aj práva na technológiu výroby, zmluvy s dielňami a šičkami, ako aj niekoľko predajných miest.  A práve v roku 2019 spoločnosť expandovala na Slovensko pod názvom Trenírkáreň.sk.

Prečo nakupovať u nás?

Doručujeme nasledujúci deň

Balíky objednané do 12:00 sa odosielajú v ten istý deň.

96 % zákazníkov nás odporúča

Na Heureka.sk máme více než 1000 recenzií, kde náš odporúčá 96% zákazníkov a celková spokojenosť s obchodom je 4,8*/5.

Nakupovanie z pohodlia domova bez rizika

Naše produkty si môžete objednať z pohodlia gauča a všetko si vyskúšať doma. Ak vám niektorý z výrobkov nesadne, nevadí. Výrobky nám môžete vrátiť a my vám vrátime peniaze. S vrátením výrobkov sa nemusíte ponáhľať, pretože máte 120 dní na to, aby ste nám tovar poslali späť.

Široký výber pre každého

Ponúkame najväčší výber kvalitnej spodnej bielizne pre mužov, ale nezaostávame ani s výberom pre dámy a deti. Ponúkame spodnú bielizeň od veľkosti S do 10XL.
A na sklade máme viac ako 350 000 produktov. Pre každého sa niečo nájde!

Špičková zákaznícká podpora

Ak si nie ste istí výberom, potrebujete pomoc s nákupom, chcete vrátiť balík alebo ste v objednávke zadali nesprávne údaje? Stačí nám zavolať a naše milé dievčatá zo zákazníckej podpory vám so všetkým radi pomôžu v rekordne krátkom čase! Zákaznícka podpora je k dispozícii v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 na telefónnom čísle +421 (0)911 060 067. Ak sa vám nechce volať, pošlite e-mail na adresu objednavky@trenirkaren.sk a dievčatá vám pomôžu e-mailom.

Exkluzivní slevové akce

Nájdete tu množstvo zľavových akcií, ktoré oceníte vy aj vaša peňaženka. Či už ide o výpredaj so zľavou až 80 %, 50 % zľavu na každý druhý výrobok alebo Black Friday. Nechcete si nechať ujsť zľavové akcie? Zaregistrujte sa do nášho newslettera, dole na stránke alebo sledujte naše kanály sociálnych médií Instagram a Facebook, aby ste boli v obraze, kedy sa aká akcia koná.

Produkty a sortiment

E-shop zastupuje 70 módnych značiek spodnej bielizne a oblečenia. Okrem celosvetovo známych značiek ako Calvin Klein alebo Tommy Hilfiger ponúka aj české značky ako Lonka, Styx, Nedeto, Vuch, VoXX, Gina, Fusakle a ďalšie.
Trenýrkárna.cz pravidelne uvádza na trh špeciálne kolekcie, na ktorých spolupracuje so známymi osobnosťami. Okrem Vémolu a PSH značka Styx v minulosti spolupracovala napríklad so speváčkou Darou Rolins, futbalistom Patrikom Bergerom, hercom Jakubom Kohákom, Petrom Rychlým či modelkou Simonou Krainovou. Trenírkáreň je spoločnosť, ktorá rešpektuje pravidlá udržateľnosti. Jej značky Styx a Nedeto šije bielizeň z organickej bavlny a ďalších prírodných materiálov, ako je bambus alebo merino vlna.


Naše značky Styx a Nedeto

V roku 2018 bola odkúpená značka Styx. Výrobky Styx sa môžu pochváliť prémiovou kvalitou a kompletnou výrobou s hravými motívmi. Každý jeden kus od značky Styx je ručne kontrolovaný, aby sa zabezpečilo splnenie prísnych požiadaviek na kvalitu. V roku 2020 bola založená súkromná značka Nedeto. Spodná bielizeň Nedeto je na rozdiel od hravých výrobkov značky Styx striedmejšia a konzervatívnejšia. Ponúka sa v základných farbách.

Pomáháme

Ako spoločnosť sa snažíme pomáhať všade tam, kde je to potrebné. Predávame  trenky Fuck Cancer, z ktorých výťažok ide na podporu boja proti rakovine. Podporujeme deti v detských domovoch, zúčastňujeme sa na charitatívnych podujatiach a záleží nám aj na životnom prostredí. Sme jedným z obchodov so zeleným logom. Obchody s týmto logom nie sú ľahostajné k environmentálnym a sociálnym problémom súčasného sveta. Preto volia uvedomelý prístup, ktorý je založený na udržateľnej prevádzke, je etický voči zamestnancom a zákazníkom a šetrný k životnému prostrediu. V roku 2022 sa spoločnosť umiestnila v prvej päťke malých a stredných spoločností v nezávislom prieskume ESG Rating.

Tím Trenírkáreň.sk