Výhodný štvrtok
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Výhodný štvrtok

Zvýhodnené balenia spodnej bielizne šetria vašu peňaženku. Prečo? Pretože pri objednaní väčšieho počtu vás každý kúsok bielizne vyjde lacnejšie ako pri nákupe po jednom. A aká je ďalšia výhoda packov spodnej bielizne? Napríklad variabilita. Niektoré balenia obsahujú spodnú bielizeň v rôznych farbách, takže ju jednoducho skombinujete s oblečením,...

Zvýhodnené balenia spodnej bielizne šetria vašu peňaženku. Prečo? Pretože pri objednaní väčšieho počtu vás každý kúsok bielizne vyjde lacnejšie ako pri nákupe po jednom. A aká je ďalšia výhoda packov spodnej bielizne? Napríklad variabilita. Niektoré balenia obsahujú spodnú bielizeň v rôznych farbách, takže ju jednoducho skombinujete s oblečením, ktoré už máte doma. Navyše si môžete vyskúšať, aká farba vám skutočne sadne. Zvýhodnené balenia patria medzi najobľúbenejšie zľavové akcie. Ktoré sú ďalšie?

Lacná spodná bielizeň neznamená, že je nekvalitná

Niekto si pod označením lacná spodná bielizeň predstaví šunty, ktoré sa po prvom vypraní rozpadnú. Lenže keď narazíte na výpredaje alebo dopravu zadarmo, môžete zaobstarať napríklad balenie dámskych nohavičiek alebo pánskych boxeriek svetových a českých značiek za atraktívne ceny. A už len meno značky je zárukou kvality.

Naše výhodné balenia ponožiek a ďalšej spodnej bielizne pre mužov a ženy obsahujú jednofarebné a nadčasové kúsky alebo spodnú bielizeň s hravými potlačami a veselými farbami. Vybrať si môžete aj kombinácie. Jednofarebné aj s potlačou v jednom packu. Vďaka výhodným baleniam urobíte jeden nákup a máte na ďalšie mesiace vystarané.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1501 - 1530 z 1915 položiek
na stránku
1501 - 1530 z 1915 položiek
98% hodnotenie
1 384 recenzií