| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 21.5. |
| pozajtra 21.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 25.5. u Vás | |
| v pondelok 25.5. na vyzdvihnutie |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| DIESEL - MUŽI | ||
| BOXERKY/SLIPY/JOCKSY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
42,01 €
24,59 €
19,67 €
Cena s kódom: EXTRA
|
| Ušetríte 17,43 € |
|
|
✅ 9,84 € za kus (s kódom: EXTRA) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 19,67 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | áno |
| Dovozca | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobca | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192730541 |
Tieto boxerky majú veľmi pohodlný strih. Obzvlášť široká športová guma s nápisom Diesel je skutočne pohodlná. Nesmierne príjemný kus spodnej bielizne vyrobený z bavlny s prímesou elastanu. Tak sa dá jednoducho ohodnotiť tento produkt. Boxerky perfektne sedia a vďaka širokej gume sa v páse ani nikde inde nezarezávajú.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | áno |
| Dovozca | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobca | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192730541 |
11 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Som úplne nadšený
rýchle dodanie, tovar je kvalitný, dokonale sa hodí
Česká Republika
Peckaaaaaaaa
Rovnako ako pri predchádzajúcej spokojnosti s produktom
Česká Republika
Nemôžem nič vyčítať
Kvalitné boxerky.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny