| Rýchlosť doručenia: | zajtra 21.5. |
| zajtra 21.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 25.5. u Vás | |
| v pondelok 25.5. na vyzdvihnutie |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| DIESEL - MUŽI | ||
| BOXERKY/SLIPY/JOCKSY | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
42,01 €
40,99 €
32,79 €
Cena s kódom: EXTRA
|
| Ušetríte 1,02 € |
|
|
✅ 10,94 € za kus (s kódom: EXTRA) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 32,79 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 6 % elastan, 94 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobca | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837141875 |
Jocksy od Dieselu sú veľmi zaujímavý model. V páse je široká a pohodlná športová guma. Okolo zadku sú dve ďalšie gumy. Teda žiadna šnúrka zarezaná v zadku, ako je to pri tangách. Vyzerá to takmer ako suspenzor. Tento model je jednoducho pohodlný, navyše perfektne sedí. Jocksy sú balené do originálnej škatuľky podľa aktuálnej kolekcie.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 6 % elastan, 94 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | nie |
| Sušička | nie |
| Dovozca | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobca | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837141875 |
30 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
vrrr
Mocný
Česká Republika
sexy
sexy :*
Česká Republika
Pohodlné
Rád ich nosím
Česká Republika
Nooooo
Fuj.
Česká Republika
JJ
Dosť zvláštne modely.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny