| Rýchlosť doručenia: | pozajtra 14.5. |
| pozajtra 14.5. na vyzdvihnutie | |
| v pondelok 18.5. u Vás | |
| v pondelok 18.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt už nie je na sklade
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| CLIMBER - MUŽI | |
| TRENÍRKY | |
| VEĽKOSŤ | OBVOD PÁSU (CM) |
|---|---|
| S | 72-79 |
| M | 80-87 |
| L | 88-95 |
| XL | 96-103 |
| XXL | 104-111 |
|
12,29 €
10,45 €
Cena s kódom: SUPER
|
|
|
|
✅ doprava zadarmodoprava od 1,99 € |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
✅ doprava zadarmo od 49,99 € |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 10,45 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| EAN | 8511008053308 |
Tieto pohodlné trenírky z bavlny od českého výrobcu patria medzi klasiku. Pohodlne strihané trenírky s prešívanou gumou a tradičný vzor v príjemných farbách robia z týchto treniek jedny z najobľúbenejších. Majitelia iste ocenia ich univerzálnosť, ktorú využijú pri športe, v práci, doma, jednoducho kdekoľvek. Pomer cena/kvalita je tiež na viac ako dobrej úrovni a počet spokojných zákazníkov prudko stúpa. Všetky trenírky Climber sú obalené páskou z tvrdého papiera s logom značky Climber.
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Pranie | 40°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Vyrobené v ČR | áno |
| EAN | 8511008053308 |
109 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Česká Republika
Pohodlné
Rád ich nosím.
Česká Republika
Verzia
Krásne vyrobené šortky.
Česká Republika
Luxusné
ktoré si môže dovoliť každý.
Česká Republika
Vrelo odporúčam
Kvalitný dizajn, pohodlné, za rozumnú cenu.
Česká Republika
Spokojnosť
Som spokojný.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny