120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Víkendový výprodej
Zľavy až 80 %
Black Friday

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Veselé trenky hýriace všetkými farbami vám zaručene zdvihnú náladu. Stanú sa tak vašim obľúbeným parťákom pre chvíle pohody u Netflix alebo u horiaceho krbu. Skvelá správa je, že ich nemusíte dávať dole ani v noci - pohodlný a priedušný materiál z nich robí ideálne dámske trenky na spanie, ktoré hravo nahradia dámske pyžamá a kraťasy. Tie prídu...

Veselé trenky hýriace všetkými farbami vám zaručene zdvihnú náladu. Stanú sa tak vašim obľúbeným parťákom pre chvíle pohody u Netflix alebo u horiaceho krbu. Skvelá správa je, že ich nemusíte dávať dole ani v noci - pohodlný a priedušný materiál z nich robí ideálne dámske trenky na spanie, ktoré hravo nahradia dámske pyžamá a kraťasy. Tie prídu k slovu zase až v zimných mesiacoch spoločne s parádnymi ponožkami, ktoré vás za mrazivých nocí zahrejú až pri srdci.

Nechajte sa každý mesiac prekvapiť novými trenkami

Veselého spodného prádla nie je nikdy dosť! Práve preto sme pre vás pripravili Mystery box, originálne predplatné, ktoré vám zaistí dodávku skvele padnúcich dámskych treniek Styx po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. A nezostane len pri trenkách. Spoločne s nimi objavíte každý štvrťrok v schránke aj jeden pár veselých ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte, tu máte úplne grátis.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 162 položiek
na stránku
1 - 30 z 162 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií