120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Čo o vás prezrádza čierna spodná bielizeň? Že ste elegantná, ale aj divoká. Čierna spodná bielizeň je slávnostná aj tajomná. Dávajte si však pozor, na akú príležitosť si ju obliekate. Čierne dámske ponožky sú skvelou voľbou, keď idete športovať. Chystáte sa na večierok v bielych? Čiernu podprsenku nechajte doma a oblečte si bielu spodnú bielizeň...

Čo o vás prezrádza čierna spodná bielizeň? Že ste elegantná, ale aj divoká. Čierna spodná bielizeň je slávnostná aj tajomná. Dávajte si však pozor, na akú príležitosť si ju obliekate. Čierne dámske ponožky sú skvelou voľbou, keď idete športovať. Chystáte sa na večierok v bielych? Čiernu podprsenku nechajte doma a oblečte si bielu spodnú bielizeň.

Výhody dámskej spodnej bielizne v čiernej farbe

Čierna farba má niekoľko výhod. Je to neutrálna farba, ktorú môžete kombinovať s akoukoľvek inou farbou a vždy sa k sebe budú hodiť. Čo tak nadčasová kombinácia čiernych dámskych nohavičiek a bielej podprsenky? Alebo čo tak sexi kombinácia čiernych tangáčov a červenej podprsenky? V každom prípade budú tieto farby spolu dobre ladiť. Ďalšou nespornou výhodou čiernej spodnej bielizne, ktorú si zamiluje každá žena, je zoštíhľujúci efekt. A čo ešte môžeme dodať k dobru čiernej? Že je neuveriteľne sexi.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 290 položiek
na stránku
1 - 30 z 290 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií