120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Čierna je považovaná za nadčasovú a univerzálnu farbu. Preto je čierna spodná bielizeň taká obľúbená. Môžete ju nosiť pod akékoľvek oblečenie. Nezabudnite však, že svetlé farby a tenké a priehľadné látky si s čiernou nerozumejú. Priesvitná spodná bielizeň, napríklad boxerky v čiernej farbe, je jedným z najväčších módnych faux pas súčasnosti. Pod...

Čierna je považovaná za nadčasovú a univerzálnu farbu. Preto je čierna spodná bielizeň taká obľúbená. Môžete ju nosiť pod akékoľvek oblečenie. Nezabudnite však, že svetlé farby a tenké a priehľadné látky si s čiernou nerozumejú. Priesvitná spodná bielizeň, napríklad boxerky v čiernej farbe, je jedným z najväčších módnych faux pas súčasnosti. Pod biele oblečenie a ľahké materiály je najlepšou voľbou pánska spodná bielizeň v bielej alebo telovej farbe.

Najobľúbenejšie kúsky pánskej spodnej bielizne v čiernej farbe

Čierna farba sa spája s autoritou, mocou a tajomstvom. Okrem toho predstavuje aj exkluzivitu a luxus. Preto je taká príťažlivá najmä pre nežné pohlavie. Čierna spodná bielizeň by preto nemala chýbať v šatníku žiadneho muža. Čierna je tiež praktická. Na čiernych slipoch, pánskych trenírkachponožkách nie sú vidieť žiadne škvrny. Preto sa v nich budete cítiť pohodlne a bezpečne. Drobné škvrny, ktoré by pri svetlej bielizni znamenali nákup novej, nie sú pri čiernej bielizni problémom. 

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 417 položiek
na stránku
1 - 30 z 417 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií