120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Dámska podprsenka väčšinu z nás sprevádza celým dňom, preto je nesmierne dôležité, aby sme sa v nej cítili dobre. U nás v Trenírkáreň.sk preto nájdete klasické podprsenky Calvin Klein pre bežné denné nosenie, čipkovanépush-up podprsenky pre špeciálne príležitosti i športové podprsenky z merino vlny, ktoré vás podržia pri akejkoľvek aktivite....

Dámska podprsenka väčšinu z nás sprevádza celým dňom, preto je nesmierne dôležité, aby sme sa v nej cítili dobre. U nás v Trenírkáreň.sk preto nájdete klasické podprsenky Calvin Klein pre bežné denné nosenie, čipkovanépush-up podprsenky pre špeciálne príležitosti i športové podprsenky z merino vlny, ktoré vás podržia pri akejkoľvek aktivite. Záleží len na vás, ktorú z nich si dnes oblečiete.

Ako vybrať skvelo padnúcu podprsenku?

Dámska spodná bielizeň vám musí perfektne sadnúť a o podprsenkách to platí dvojnásobne. To, či vám podprsenka dobre sedí, sa ukáže z výberu správnej veľkosti, ktorú zistíte jednoducho s pomocou krajčírskeho metra. Najskôr je potrebné zistiť obvod podprsenky - zmerajte sa preto tesne pod prsiami, meter pritom majte v rovine. Následne meranie opakujte vo výške pŕs, cez bradavky. Ideálnu veľkosť košíčkov zistíte odčítaním obvodu cez prsiami od obvodu pod prsiami. Ak je rozdiel medzi obvodmi okolo 10-12 cm, znamená to, že máte košíčky veľkosti A.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 42 položiek
na stránku
1 - 30 z 42 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií