120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Kvalitná a skvelo padnúca spodná bielizeň vám dodá sebavedomie a pocit ženskosti, ktorý vás bude sprevádzať celým dňom. Záleží len na vás, či do svojho šatníka zaradíte klasické dámske nohavičky, pekné brazilky, sexy tangá alebo pohodlné nohavičky. Alebo si urobte radosť a kúpte si značkové nohavičky Calvin Klein s vytkávanou gumou, vďaka ktore...

Kvalitná a skvelo padnúca spodná bielizeň vám dodá sebavedomie a pocit ženskosti, ktorý vás bude sprevádzať celým dňom. Záleží len na vás, či do svojho šatníka zaradíte klasické dámske nohavičky, pekné brazilky, sexy tangá alebo pohodlné nohavičky. Alebo si urobte radosť a kúpte si značkové nohavičky Calvin Klein s vytkávanou gumou, vďaka ktorej perfektne sedia na tele.

Kvalitný materiál je základ

Dámska spodná bielizeň prichádza do styku priamo s pokožkou, preto si pri výbere materiálu dajte záležať. K bežnému dennému noseniu sa skvele hodia bavlnené nohavičky, ktoré sú priedušné, ľahké a skvele si rozumejú aj s citlivou pokožkou. Ak vám z nejakého dôvodu bavlna nevyhovuje, vyskúšajte nohavičky z modalu. Ten sa získava z bukovej dreviny, pohltí o 50% viac vlhkosti a navyše ani po mnohých praniach nestráca svoju pôvodnú farbu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 403 položiek
na stránku
1 - 30 z 403 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií