120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľava 40 až 72 % na STYX
Kvalitný tovar za znížené ceny

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Filter

Spodná bielizeň musí hlavne dokonale sedieť. A v prípade pánskych slipov to platí dvojnásobne! Nielenže sa v zle padnúcej bielizni budete cítiť neisto, navyše príliš nezabodujete ani u opačného pohlavia. Ak si nie ste správnou veľkosťou príliš istí, vezmite do ruky meter a potom sa už len orientujte podľa tabuľky veľkostí uvedenej pri vašom obľ...

Spodná bielizeň musí hlavne dokonale sedieť. A v prípade pánskych slipov to platí dvojnásobne! Nielenže sa v zle padnúcej bielizni budete cítiť neisto, navyše príliš nezabodujete ani u opačného pohlavia. Ak si nie ste správnou veľkosťou príliš istí, vezmite do ruky meter a potom sa už len orientujte podľa tabuľky veľkostí uvedenej pri vašom obľúbeného kúsku. A nebojte sa - ani nadmerné veľkosti spodnej bielizne nám nie sú cudzie, preto u nás nájdete nielen nadmerné slipy, ale aj pohodlné pyžamá vo veľkosti až 6 XL.

Ktorý typ spodného prádla vám pristane?

Pohodlné boxerky patria medzi nestarnúcu klasiku - keďže tesne priliehajú k telu, skvele sa hodia pod úzke nohavice. Naopak trenírky ocenia tí z vás, ktorí nedajú dopustiť na pocit slobody a voľnosti. Pod tesné nohavice je síce neoblečiete, zato sa v nich pohodlne vyspíte. Pánske slipy síce aktuálne zažívajú krušné časy, napriek tomu na ne niektorí muži nedajú dopustiť. Ich popularitu sa snažia zvyšovať aj samotní výrobcovia, ktorí prichádzajú s push-up slipy, ktoré pridávajú v príslušných miestach na objeme, alebo športovými slipmi  z funkčných materiálov.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 5 z 5 položiek
1 - 5 z 5 položiek
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 350 000 kusov spodného prádla, ktoré máme na našom sklade. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodného prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodné prádlo pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, pozrite sa na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodného prádla a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


98% hodnotenie
949 recenzií