120 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
99 % zákazníkov odporúča obchod
Cez 150 000 kusov spodnej bielizne ihneď na odoslanie

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Farba
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatné
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Filtr

Spodná bielizeň musí hlavne dokonale sedieť. A v prípade pánskych slipov to platí dvojnásobne! Nielenže sa v zle padnúcej bielizni budete cítiť neisto, navyše príliš nezabodujete ani u opačného pohlavia. Ak si nie ste správnou veľkosťou príliš istí, vezmite do ruky meter a potom sa už len orientujte podľa tabuľky veľkostí uvedenej pri vašom obľ...

Spodná bielizeň musí hlavne dokonale sedieť. A v prípade pánskych slipov to platí dvojnásobne! Nielenže sa v zle padnúcej bielizni budete cítiť neisto, navyše príliš nezabodujete ani u opačného pohlavia. Ak si nie ste správnou veľkosťou príliš istí, vezmite do ruky meter a potom sa už len orientujte podľa tabuľky veľkostí uvedenej pri vašom obľúbeného kúsku. A nebojte sa - ani nadmerné veľkosti spodnej bielizne nám nie sú cudzie, preto u nás nájdete nielen nadmerné slipy, ale aj pohodlné pyžamá vo veľkosti až 6 XL.

Ktorý typ spodného prádla vám pristane?

Pohodlné boxerky patria medzi nestarnúcu klasiku - keďže tesne priliehajú k telu, skvele sa hodia pod úzke nohavice. Naopak trenírky ocenia tí z vás, ktorí nedajú dopustiť na pocit slobody a voľnosti. Pod tesné nohavice je síce neoblečiete, zato sa v nich pohodlne vyspíte. Pánske slipy síce aktuálne zažívajú krušné časy, napriek tomu na ne niektorí muži nedajú dopustiť. Ich popularitu sa snažia zvyšovať aj samotní výrobcovia, ktorí prichádzajú s push-up slipy, ktoré pridávajú v príslušných miestach na objeme, alebo športovými slipmi  z funkčných materiálov.

Viac

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Najlacnejší

Najdrahší

1 - 1 z 1 položky
1 - 1 z 1 položky
Sme Trenírkáreň.sk

Sme najväčší český e-shop s pánskym spodným prádlom, ale máme aj dámske spodné prádlo. Vybrať si u nás môžete z viac ako 150 000 ks spodného prádla skladom. Vyberiete si od českých až po svetové značky spodnej bielizne za rozumné ceny. Trenírky, boxerky, spodná bielizeň pre páry, proste čo vás napadne. Ak môžeme odporučiť, určite sa pozrite na českú značku Styx, ktorej kompletná výroba je priamo v Českej republike. A to nie je všetko, určite vás zaujme aj široký výber veľkostí spodnej bielizne a to až do 10 XL. Nie je tajomstvom, že nás to čo robíme baví a to už vyše 10 rokov.


99% hodnotenie
371 recenzií