Letný Black Friday!
Gigantický výpredaj! Zľavy až 80 %
Letný Black Friday!

Na kvalitnom spodnom prádle, ktoré vám pristane a dodá vám pocit sebavedomia, sa neoplatí šetriť. Utrácať za neho polovicu svojej výplaty ale tiež nemusíte. Z uvedeného dôvodu vám pravidelne ponúkame lacné dámske spodné prádlo v akcii až s 50% zľavouzvýhodnené balenia alebo dopravu zadarmo k vášmu nákupu. Chceme totiž, aby pre vás vaše obľúb...

Na kvalitnom spodnom prádle, ktoré vám pristane a dodá vám pocit sebavedomia, sa neoplatí šetriť. Utrácať za neho polovicu svojej výplaty ale tiež nemusíte. Z uvedeného dôvodu vám pravidelne ponúkame lacné dámske spodné prádlo v akcii až s 50% zľavouzvýhodnené balenia alebo dopravu zadarmo k vášmu nákupu. Chceme totiž, aby pre vás vaše obľúbené kúsky boli ešte dostupnejšie a robili vám radosť.

Kvalitný materiál je základ

Záleží len na vás, či do svojho šatníka zaradíte klasické dámske nohavičky, slušivé brazilky, sexy tangá alebo pohodlné nohavičky. Pozornosť venujte najmä výberu materiálu, ktorý by mal byť maximálne príjemný na nosenie, priedušný a elastický. K bežnému dennému noseniu sa skvele hodí spodná bielizeň z bavlny, bambusových vlákien alebo modalu. Na šport si oblečte bielizeň z merino vlny alebo umelých vlákien, ktoré účinne sajú pot.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 3 z 3 položiek
1 - 3 z 3 položiek
98% hodnotenie
1 384 recenzií