120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Black Friday a zľavy 30 až 80 %
Black Friday
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter
Black Friday

Na kvalitnom spodnom prádle, ktoré vám pristane a dodá vám pocit sebavedomia, sa neoplatí šetriť. Utrácať za neho polovicu svojej výplaty ale tiež nemusíte. Z uvedeného dôvodu vám pravidelne ponúkame lacné dámske spodné prádlo v akcii až s 50% zľavouzvýhodnené balenia alebo dopravu zadarmo k vášmu nákupu. Chceme totiž, aby pre vás vaše obľúbe...

Na kvalitnom spodnom prádle, ktoré vám pristane a dodá vám pocit sebavedomia, sa neoplatí šetriť. Utrácať za neho polovicu svojej výplaty ale tiež nemusíte. Z uvedeného dôvodu vám pravidelne ponúkame lacné dámske spodné prádlo v akcii až s 50% zľavouzvýhodnené balenia alebo dopravu zadarmo k vášmu nákupu. Chceme totiž, aby pre vás vaše obľúbené kúsky boli ešte dostupnejšie a robili vám radosť.

Kvalitný materiál je základ

Záleží len na vás, či do svojho šatníka zaradíte klasické dámske nohavičky, slušivé brazilky, sexy tangá alebo pohodlné nohavičky. Pozornosť venujte najmä výberu materiálu, ktorý by mal byť maximálne príjemný na nosenie, priedušný a elastický. K bežnému dennému noseniu sa skvele hodí spodná bielizeň z bavlny, bambusových vlákien alebo modalu. Na šport si oblečte bielizeň z merino vlny alebo umelých vlákien, ktoré účinne sajú pot.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 6 z 6 položiek
1 - 6 z 6 položiek

98% hodnotenie
1 069 recenzií