120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Čištěnie skladu zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Zháňate originálny valentínsky darček pre svojho partnera? Stavte na kvalitné a skvele padnúce spodné prádlo, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a neodolateľne zároveň. Pri výbere sa inšpirujte tým, čo váš priateľ nosí najradšej - sú to obľúbené pánske boxerky, voľné trenírky alebo snáď klasické slipy? U nás nájdete to pravé, či už pre svojho pr...

Zháňate originálny valentínsky darček pre svojho partnera? Stavte na kvalitné a skvele padnúce spodné prádlo, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a neodolateľne zároveň. Pri výbere sa inšpirujte tým, čo váš priateľ nosí najradšej - sú to obľúbené pánske boxerky, voľné trenírky alebo snáď klasické slipy? U nás nájdete to pravé, či už pre svojho priateľa vyberáte darček na Valentína, alebo v ktorýkoľvek iný deň v roku.

Ideálny darček (nielen) na Valentína

Lásku netreba oslavovať len na Valentína. Povedzte svojmu partnerovi, že na neho myslíte nepretržite po celý rok. Venujte mu Mystery box - originálne predplatné, ktoré vašej drahej polovičke každý mesiac zaistí dodávku parádnych treniek Styx až do poštovej schránky. Alebo ho prekvapte darčekovým balením zladených trenírok a ponožiek, ktorými dáte svojmu okoliu jasne najavo, že tvoríte nerozlučný pár.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 83 položiek
na stránku
1 - 30 z 83 položiek

98% hodnotenie
1 321 recenzií