Výhodný štvrtok
Výpredaj až 80 %
Výhodný štvrtok

Zháňate originálny valentínsky darček pre svoju partnerku? Nalaďte sa na romantickú nôtu a kúpte svojej drahej polovičke sexy dámske prádlo, v ktorom si bude pripadať neodolateľne a žensky. Stavte na čipkované nohavičky, trendy brazilky alebo zvodné tangá a skvele padnúcu podprsenku, ktorá zdôrazní prednosti vašej partnerky. U nás nájdete to p...

Zháňate originálny valentínsky darček pre svoju partnerku? Nalaďte sa na romantickú nôtu a kúpte svojej drahej polovičke sexy dámske prádlo, v ktorom si bude pripadať neodolateľne a žensky. Stavte na čipkované nohavičky, trendy brazilky alebo zvodné tangá a skvele padnúcu podprsenku, ktorá zdôrazní prednosti vašej partnerky. U nás nájdete to pravé, či už pre svoju priateľku vyberať darček na Valentína, alebo ktorýkoľvek iný deň v roku.

Ideálny darček (nielen) na Valentína

Ženy milujú nečakané prekvapenia, ktorými im dávate najavo, že vám na nich skutočne záleží. Práve preto u nich spoľahlivo zabodujete naším Mystery boxom. Originálne predplatné vašu drahú polovičku každý mesiac obdaruje zbrusu novými dámskymi trenkami Styx, a to po dobu 3, 6 alebo až 12 mesiacov. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok dorazia trenky spoločne s jedným párom ponožiek. A viete, čo je najlepšie? O dopravu sa starať nemusíte - tá je úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 327 položiek
na stránku
1 - 30 z 327 položiek