| Rýchlosť doručenia: | v pondelok 18.5. |
| v pondelok 18.5. na vyzdvihnutie | |
| ve stredu 20.5. u Vás | |
| ve stredu 20.5. na vyzdvihnutie |
Nový produkt
373 Položka ks
Upozornenie: posledný kus na sklade!
Dátum dostupnosti:
| BOXERKY BAMBUSOVÉ | ||
| VEĽKOSŤ | OBVOD BOKOV (CM) | V NENAPNUTOM STAVE (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 9,53 € za kus (s kódom: REBEL) |
|
✅ doprava zadarmodoprava od 0 |
✅ Doručenie za dva dni |
✅ 120 dní na výmenu či vrátenie zadarmo |
✅ 98% spokojných zákazníkov |
✅ Viac ako 400 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie |
|
✅ transparentná cena Najnižšia cena za posledných 30 dní je 47,63 € Zľavy sa počítajú z pôvodnej ceny. Doprava zdarma sa vypočíta po odpočítaní zľavových kódov. Chcete sa uistiť, že už neprídete o žiadne zľavy? Prihláste sa do nášho newslettera v dolnej časti tejto stránky. |
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusovej celulózy) |
| Zloženie | 82 % viskóza (z bambusovej celulózy), 12 % polyamid, 6 % elastan |
| Guma | bezšvová |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
Pánske boxerky Nedeto z bambusovej viskózy ti ponúknu nielen výnimočné pohodlie, ale aj štýlový a funkčný design. Vďaka bezšvovému prevedeniu sú ideálnou voľbou na každodenné nosenie, či už v práci, pri športe alebo pri relaxácii doma. Sú tak pohodlné, že ich ani nebudeš chcieť zložiť.
Boxerky sú vyrobené z bambusovej viskózy s prímesou elastanu. Bambusové vlákna sú známe svojou priedušnosťou a antibakteriálnymi vlastnosťami, čo znamená, že tvoja pokožka zostane svieža aj počas náročných porád so šéfom alebo návštevy svokra. Elastan potom dodáva boxerkám pružnosť a odolnosť, takže sa skvele prispôsobí tvojej postave.
Bezšvová konštrukcia boxeriek Nedeto ti zaistí maximálne pohodlie bez nepríjemných otlakov a zarezávania. Vďaka dlhším nohavičkám sú boxerky ideálnou voľbou pre mužov, ktorí ocenia väčšie krytie a podporu počas pohybu. Vytkávaná guma s minimalistickým logom Nedeto skvele drží bez toho, aby tlačila, a zaistí, že boxerky zostanú na svojom mieste po celý deň.
Boxerky Nedeto u nás nosíme všetci, vyrobili sme si ich totiž sami. Tieto boxerky sú vyrobené v Turecku. Nedeto je naša privátna značka a jej produkty dáme ruku do ohňa. Kladieme dôraz predovšetkým na kvalitné materiály a bezchybné spracovanie, aby si naši zákazníci mohli dopriať modernú spodnú bielizeň za skvelú cenu. Boxerky sú vyrobené v Turecku.
Aby si tvoje nové boxerky zachovali svoju kvalitu čo najdlhšie, dodržuj nasledujúce pokyny:
| Model/ka | meria 185 cm, váži 85 kg a má na sebe veľkosť M |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusovej celulózy) |
| Zloženie | 82 % viskóza (z bambusovej celulózy), 12 % polyamid, 6 % elastan |
| Guma | bezšvová |
| Nohavičky | dlhšie |
| Pranie | 30°C |
| Žehlenie | áno |
| Sušička | nie |
| Dovozca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobca | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
2 496 ľudí kúpilo
Cudzojazyčné recenzie sú prekladané pomocou prekladača DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najužitočnejšie
Nejnovější
Najstaršie
Slovensko
Boxerky
Odporucam
Česká Republika
Nedeto
Príjemný materiál. Nikdy som sa v bambuse nepotil.
Česká Republika
boxerky
Odporúčam, veľmi dobrý pomer kvalita vs. cena
Česká Republika
Boxeri
Odporúčam
Česká Republika
5PACK pánské boxerky Nedeto bezešvé bambusové černé (5NDTB001S)
Perfektní, příjemný materiál,naprostá spokojenost
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
Vrecko na pranie jemného prádla je skvelým pomocníkom. Môžete tak prať svoje jemné oblečenie alebo oblečenie s háčikmi oddelene a zabránite tým poškodeniu iného prádla.
či vrátenie zadarmo
odporúča obchod
spodnej bielizne za skvelé ceny