Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Keď sa spýtate muža, čo si želá k narodeninám, Vianociam alebo napríklad k výročiu, s najväčšou pravdepodobnosťou vám povie, že nič. V skutočnosti ale túži po jedinom - po kvalitnom a skvele sediacom spodnom prádle, v ktorom si bude pripadať pohodlne a neodolateľne zároveň. Či už hľadáte darček k narodeninám, alebo k výročiu pre mužov, u nás náj...

Keď sa spýtate muža, čo si želá k narodeninám, Vianociam alebo napríklad k výročiu, s najväčšou pravdepodobnosťou vám povie, že nič. V skutočnosti ale túži po jedinom - po kvalitnom a skvele sediacom spodnom prádle, v ktorom si bude pripadať pohodlne a neodolateľne zároveň. Či už hľadáte darček k narodeninám, alebo k výročiu pre mužov, u nás nájdete pohodlné pánske trenírky, trendy boxerky Calvin Klein a parádné ponožky.

Tip na najlepší darček pre mužov

Oslávte narodeniny alebo meniny svojej drahej polovičky tým, že jej každý mesiac necháte doručiť jedny parádne trenky Styx. Originálne predplatné zaistí vášmu milému dodávku treniek s klasickou alebo športové gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. Už sa vám potom nestane, že by ste v skrini narazila na trenky, ktoré sú vhodné akurát tak na umývanie podlahy. A aby toho nebolo málo, každý štvrťrok dorazí spoločne s trenkami jeden pár ponožiek. A viete, čo je najlepšie? Dopravu máte úplne grátis!

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1444 položiek
na stránku
1 - 30 z 1444 položiek
98% hodnotenie
1 415 recenzií