Letné Vianoce - zľavy až 80 %
Výpredaj až 80 %
Výhodně balenia

Zháňate narodeninový alebo vianočný darček pre vášho syna? Alebo vás proste len prepadol pocit, že by sa v jeho šatníku našlo miesto pre kvalitné a skvelo padnúce spodné prádlo? V oboch prípadoch sa na nás môžete spoľahnúť. V Trenírkáreň.sk na vás čakajú tisíce pánskych treniek českej značky Styx, krásných boxeriek svetoznámych značiek, ako na...

Zháňate narodeninový alebo vianočný darček pre vášho syna? Alebo vás proste len prepadol pocit, že by sa v jeho šatníku našlo miesto pre kvalitné a skvelo padnúce spodné prádlo? V oboch prípadoch sa na nás môžete spoľahnúť. V Trenírkáreň.sk na vás čakajú tisíce pánskych treniek českej značky Styx, krásných boxeriek svetoznámych značiek, ako napríklad Calvin Klein a Tommy Hilfiger, a parádnych ponožiek na bežné denné nosenie ale aj na šport.

Tip na darček k Vianociam pre syna 

Prekvapte svojho syna pod stromčekom našim Mystery boxom, ktorý mu každý mesiac nadelí jedny parádne trenky od českej značky Styx. Originálne predplatné vášmu synovi zaistí dodávku treniek s klasickou alebo športovou gumou po dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. Už sa vám tak nestane, že by ste v skrini narazila na trenky, ktoré sú vhodné jedine tak na vytieranie podlahy. A aby toho nebolo málo, každého štvrť roku dorazia spoločne s trenkami jeden pár ponožiek. A viete čo je najlepšie? Dopravu máte uplne zdarma.

Zobraziť viac

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 1670 položiek
na stránku
1 - 30 z 1670 položiek
98% hodnotenie
1 415 recenzií