120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Filter

Vyberáte darčeky pre deti k Vianociam alebo premýšľate, čo kúpiť dieťaťu k narodeninám? Mäkké darčeky už dávno nie sú faux paux, zvlášť ak hýria všetkými farbami tak ako detské trenírky Styx, ktoré sa šijú v Česku. Kúpte svojim ratolestiam balenie rovno troch alebo piatich trenírok s klasickou gumou, ktorá sa nezarezáva a nikde neškrtí. Chcete u...

Vyberáte darčeky pre deti k Vianociam alebo premýšľate, čo kúpiť dieťaťu k narodeninám? Mäkké darčeky už dávno nie sú faux paux, zvlášť ak hýria všetkými farbami tak ako detské trenírky Styx, ktoré sa šijú v Česku. Kúpte svojim ratolestiam balenie rovno troch alebo piatich trenírok s klasickou gumou, ktorá sa nezarezáva a nikde neškrtí. Chcete urobiť radosť aj sebe? Objednajte trenky s rovnakým vzorom pre každého člena rodiny a užite si tú pravú rodinnú pohodu.

Detské spodné prádlo šetrné k citlivej pokožke

Detské spodné prádlo je v priamom kontakte s citlivou pokožkou dieťaťa, preto vyberajte také, ktoré je vyrobené z kvalitného a príjemného materiálu. V ideálnom prípade siahnite po dievčenských nohavičkách a chlapčenských trenkách či boxerkách z bavlny a bambusu, ktorý je vhodný aj pre alergikov. Umelým vláknam sa radšej úplne vyhnite, prípadne zvoľte zmes, v ktorej prevláda obsah prírodného materiálu.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 518 položiek
na stránku
1 - 30 z 518 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií