120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Druh gumy
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Je vaša babička poriadna parádnica, ktorá si rada vyrazí do spoločnosti? Alebo sa chce len jednoducho dobre cítiť, nech zrovna pracuje v záhrade alebo vám pečie jablkový koláč? Stavíme sa, že vo svojom šatníku s radosťou privíta kvalitné a skvele padnúcu spodnú bielizeň - pohodlné nohavičky telovej farby, skvele padnúce podprsenky, príjemné dám...

Je vaša babička poriadna parádnica, ktorá si rada vyrazí do spoločnosti? Alebo sa chce len jednoducho dobre cítiť, nech zrovna pracuje v záhrade alebo vám pečie jablkový koláč? Stavíme sa, že vo svojom šatníku s radosťou privíta kvalitné a skvele padnúcu spodnú bielizeň - pohodlné nohavičky telovej farby, skvele padnúce podprsenky, príjemné dámske košieľky a tielka alebo silónové pančuchy k sukni a šatám od značky Bellinda. U nás nájdete to pravé, či už pri výbere darčeka pre babičku k narodeninám, meninám alebo len tak, pretože vám na nej záleží.

Kvalitný materiál je základ

Spodná bielizeň a oblečenie z kvalitných a príjemných materiálov získa v šatníku vašej babičky čestné miesto. Vydrží dlho a zachová si svoje vlastnosti aj po viacnásobnom praní, čo vaša babička iste ocení. Trefou do čierneho je bavlna, prírodný materiál, ktorý je vhodný aj na citlivú pokožku, dobre saje pot, je príjemný na dotyk a nevadí ani alergikom. Často sa používa v kombinácii s ďalšími vláknami, najčastejšie s elastanom alebo polyesterom. Tým sa zlepšuje odolnosť, predlžuje životnosť a zvyšuje elasticita oblečenia, čo vedie k väčšiemu pohodliu pri nosení.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 21 z 21 položiek
1 - 21 z 21 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií