120 dní na výmenu a vrátenie zadarmo
98 % zákazníkov odporúča obchod
Viac ako 350 000 kusov spodného prádla ihneď na odoslanie
Zľavy až 80 %
Zľavy až 80 %
Výhodně balenia

Filtrujte danú kategóriu

Veľkosť
Viac... Menej
Značka
Viac... Menej
Multipack
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Česká značka
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Typ
Viac... Menej
Ostatné
Viac... Menej
Dĺžka nohavičky
Viac... Menej
Filter

Zháňate narodeninový alebo vianočný darček pre svoju mamičku? Jasné, že ju poteší obligátna kvetina a bonboniéra, čo jej ale tentoraz darovať niečo originálne a zároveň skutočne potrebné? Tak ako každá žena vo svojom šatníku určite rada privíta kvalitnú a skvele padnúcu spodnú bielizeň od českej značky Styx alebo svetoznámej značky Calvin Klein ...

Zháňate narodeninový alebo vianočný darček pre svoju mamičku? Jasné, že ju poteší obligátna kvetina a bonboniéra, čo jej ale tentoraz darovať niečo originálne a zároveň skutočne potrebné? Tak ako každá žena vo svojom šatníku určite rada privíta kvalitnú a skvele padnúcu spodnú bielizeň od českej značky Styx alebo svetoznámej značky Calvin Klein - pohodlné dámske nohavičky, skvele padnúcu podprsenku alebo príjemné pyžamo na spanie. U nás nájdete to pravé, či už si vyberiete darček pre mamu k narodeninám, Vianociam alebo len tak, pretože Vám na nej záleží.

Kvalitný materiál je základ

Spodná bielizeň a oblečenie z kvalitných a príjemných materiálov získa v šatníku každej ženy čestné miesto. Pri výbere dajte prednosť prírodným materiálom ako je bavlna, ktorá je vhodná aj pre citlivú pokožku, dobre saje pot, je príjemná na dotyk a nevadí ani alergikom. Často sa používa v kombinácii s ďalšími vláknami, najčastejšie s elastanom alebo polyesterom. Tým sa zlepšuje odolnosť, predlžuje životnosť a zvyšuje elasticita oblečenia, čo vedie k väčšiemu pohodliu pri nosení.

Zobraziť viac

Top

Najpredávanejšie

Najlepšie hodnotené

Najnovšie

Najlacnejšie

Najdrahšie

1 - 30 z 371 položiek
na stránku
1 - 30 z 371 položiek

98% hodnotenie
1 347 recenzií